Komunisté jsou stále hrozbou více než si myslíte a socialisté jim aktivně pomáhají k návratu

Jistě, komunismus padesátých let nehrozí. Nehrozí ani komunismus let sedmdesátých a osmdesátých. Doba je jiná, mezinárodní situace je jiná a vnitřní situace je jiná. Jistě nebudou obnovovány uranové koncentráky a sotva se bude popravovat. Komunisté nebudou zavírat písničkářské a divadelní disidenty a nebudou stěhovat a skrývat před veřejností hrob Jana Palacha. I ten komunismus se vyvíjí. To ale neznamená, že zmizel a že není nebezpečný. Dokáže společnosti uškodit mnohem více, než korupce, o které si ostatně troufám tvrdit, že nejsme zdaleka nejzkorumpovanějším státem v Evropě, jak tvrdí levice a media a troufám si rovněž tvrdit, že korupce nemá ideologii – levice je stejným viníkem jako pravice.

Netvrdím, že pravice je nevinná. Korupci, kmotrovský systém a její sebedestruktivní politiku kritizuji již léta.

Ale některé z největších korupčních afér v posledních dvaceti letech, jmenovitě biopaliva a fotovoltaika díky kterým každý občan platí a ještě dlouho bude platit za energie čtvrtinu až třetinu více za energie a náš průmysl ztrácí díky vysokým cenám energií konkurenceschopnost, padají stoprocentně na vrub levice.

Právě probíhá ve Švýcarsku soud s manažéry Mostecké uhelné. Aféra Mostecká uhelné je zcela spojena s vládami Sociální demokracie. Podobně je tomu s destrukcí Českých aerolinií a mnoha dalšími případy.

Exekutoři? Zákon o exekutorech je dílem Sociální demokracie.

Likvidace cukrovarnictví a našeho zemědělství vůbec, je důsledkem zpackaných přístupových dohod s Evropskou unii, které vyjednávala vláda sociálních demokratů.

Nevím o žádném expremiéru pravicových vlád, který se během několika let dokázal vypracovat z prostého železničáře v montérkách na premiéra, který neuměl vysvětlit kde vzal na byt v hodnotě 1,5 milionu a v zápětí se změnil v zázračného obchodníka s cennými papíry s mnohasetmilionovým ziskem a odešel na odpočinek do luxusního bytu na Floridě.

A to ani nemluvím o hejtmanovi nachytaném s miliony korun v krabici od vína a spojením s tunelováním severočeských nemocnic.

Nemluvím ani o tom, že jsou to komunisté, kdo dnes otevřeně mluví o potřebě znárodňování a nepřipomínám, že největší krádež v historii této země, znárodnění po roce 1945 a zejména po roce 1948 byla dílem komunistů a sociálních demokratů.

Tvrdit, že korupce je „pravicová“ je nesmysl. Korupce nemá ideologii. A svalovatí vinu za korupci na „pravici“, tvrzení o „pravicí vytunelované zemi“ a tvrzení, že je to pravice, kdo zavinil nástup komunismu a návrat socialismu, je nesmysl.

Socialismus se vrátí, pokud se vrátí, protože jej chtějí vrátit komunisté a sociální demokraté. Vrátí jej proto, že se jim podařilo zmanipulovat velkou část voličů tvrzením, že viníkem všeho zla, korupce, tunelování a zadlužení státu je pravice. Říkat, to, že návrat socialismu hrozí (samozřejmě že v jiné formě, od listopadu uplynulo víc než dvacet let a i socialismus si našel nové, sofistikovanější metody a nové spojence) není strašení, je to jen konstatování faktu. Popírat to, je hloupé a nebezpečné.

Převzato z autorova facebookového profilu; Titulek redakční.