Hlas normálu v homosexualisty okupované Praze

Zdroj: ladislavjakl.cz| Pod  sochou svatého Václava na pražském Václavském náměstí pořádala v sobotu  dopoledne Akce D.O.S.T. protest proti homosexualismu.

Až tři stovky  účastníků akce s názvem „Obrana hrdosti normálních lidí“ si vyslechly  zdravice a proslovy několika řečníků, prokládané krylovskými písněmi  Tomáše Hameta.

„Primátor Svoboda, hanba národa,“ provolal  například předseda občanského sdružení ´Občané v Praze za svá práva´  Karel Berka v souvislosti se záštitou, kterou akci homosexuálů poskytl  primátor Prahy Bohuslav Svoboda.

Je hanba ODS, že se v ní nenašly  osobnosti, které by proti primátorovu populistickému gestu vystoupily,  řekl předseda Akce D.O.S.T. Michal Semín, který celé shromáždění  moderoval. Světlo výjimkou je ale podle něj poslanec ODS Jaroslav  Plachý, který setkání zaslal zdravici.

„Jestli je vám život  našeho národa milý, podpořte tradiční rodinu,“ vzkázal v něm Plachý svým  kolegům v politice. Křepčení homosexuálů, kterého bude za malou chvíli  Praha svědkem, pošlapává svatováclavskou tradici země a rozhodně není  něčím, na co by měla být Praha hrdá. Naopak – je to ostuda pro Prahu a  pro primátora zvláště, když nechápe duchovní význam sousoší sv. Václava,  řekl Plachý. Právě od sochy sv. Václava má pozdější pochod  homosexualistů a levičáků vyrazit, což konzervativci považují za  jednoznačný projev provokace a konfrontace.

Shromáždění  pozdravili i dva kandidáti na prezidenta, Jiří Karas a Ladislav Jakl.  „Protestuji proti tomu, že homosexuálové chtějí dnes projevit svoji  nadřazenost vůči nám, normálním občanům,“ vysvětlil svou účast diplomat  Karas, který přišel osobně.

Prezidentův tajemník tlumočil své  sympatie akci na obranu konzervativních hodnot dopisem z Chebu. Podle  něj se zde dnes sejdou dvě skupiny – jednu by popsal jako skupinu  přesvědčenou o tom, že „co se ukazuje pod peřinou, nemá se ukazovat na  veřejnosti“, druhá by se zase dala charakterizovat slovy „koukej bejt  tolerantní, nebo dostaneš po tlamě“. Je jasné, že já se hlásím k prvnímu  táboru, řekl Jakl.

Hrad zastupoval i další blízký spolupracovník  prezidenta Klause, vicekancléř Petr Hájek. Pozdravil konzervativce  jménem prezidenta republiky a ve svém projevu si všímal hlavně role  médií, která – „pěkně po bolševicku jednotná“ – se letos stala takřka  registrovanými partnery této náborové akce homosexualistů.

Michal  Semín na závěr přečetl prohlášení více než 120 představitelů  prorodinných organizací z celého světa, které odmítavý postoj Akce  D.O.S.T. k pochodu homosexualistů podpořily.

Neteř Martina Luther  Kinga Alveda King, bývalý guvernér státu Arkansas Mike Huckabee, bývalý  vůdce většiny ve Sněmovně reprezentantů Tom DeLay, Yehuda Levin,  reprezentující více jak 1200 ortodoxních rabínů a desítky představitelů  prorodinných organizací z USA, Evropy a Latinské Ameriky – ti všichni  připojili svůj podpis pod prohlášení, iniciované Světovým kongresem  rodin, na podporu odmítavého stanoviska Akce D.O.S.T. k festivalu Prague  Pride a politické záštitě domácí i zahraniční, jíž se mu neprávem  dostalo.

„Neumíme si představit horší formu kulturního  imperialismu, než když se Washington pokouší přinutit společnosti,  uznávající tradiční hodnoty, uznat oprávněnost homosexuální agendy.  Vyjadřujeme své uznání Michalu Semínovi, předsedovi Akce D.O.S.T., a  dalším představitelům českých prorodinných organizací, za jejich  neochvějnou obranu přirozené rodiny,“ stojí v tomto prohlášení.

Setkání  zakončil zpěv svatováclavského chorálu, poté se někteří z účastníků  připojili k k Pochodu pro rodinu, který pořádají Mladí křesťanští  demokraté pod záštitou arcibiskupa Dominika Duky a který projde v  blízkosti srazu účastníků duhového průvodu.

„Homosexuální životní  styl není už z anatomického důvodu zaměřen vůbec k možnosti plození a z  toho důvodu také nezasluhuje žádnou společenskou ochranu,“ řekl na  Michal Semín, předseda akce D.O.S.T. Narážel tak na politickou podporu  Prague Pride, ke které se hlásí například pražský primátor.

Příznivci  akce D.O.S.T. dorazili na Václavské náměstí vyzbrojení transparenty s  nápisy jako „Nesmíš obcovat s mužem jako se ženou, je to ohavnost!“ nebo  „Dost bylo homosexualismu!“ a „Unie otců – Děti mají právo na oba  rodiče!“.

Na náměstí byla také možnost podpořit kandidáta na prezidenta Jiřího Karase a také jeho „soupeře“ Ladislava Jakla.

Původní zdroj