Holohlavý krasavec s rovnátky

Zdroj: paulczynski.cz | Na webu se objevila zpráva, že v Pákistánu  při živé politické diskusi vypadly jednomu politikovi umělé zuby v přímém přenosu. Což je zpráva z kategorie bulvár, které se člověk zasměje a necítí potřebu nějak ji komentovat či glosovat.

Ne tak šéf naší současně nejsilnější strany, oranžista Bohoušek Sobotka, sám majitel slušivých rovnátek když už jsme u toho chrupu. Snad pod dojmem faktu, že kandidát ČSSD bojující o Hrad se potácí na nevolitelném místě, pocítil puzení nevkusně zesměšnit ty kandidáty, kteří už mají za sebou pár křížků, aniž by však bylo cokoliv známo o stavu jejich chrupu.

ČSSD o sobě říká, že je moderní levice. Její předseda proto moderně prohlásil, že něco podobného může nastat v debatě uchazečů o Hrad. Od holohlavého člověka který se honosí rovnátky jako moje pubescentní vnučka je taková poznámka úžasně vtipná. Zcela správně páně Sobotkův výpad zhodnotila Karolina Peake která pravila, že Sobotkovy narážky jsou neuctivé a hloupé, což je pro ČSSD typické.

Myslím, že Bohouš by se místo zubních protéz politických protivníků měl spíš starat o korupční průšvihy svých spolustraníků či rozpadající se senátorský klub z něhož mu utíkají soudruzi rovnou do náruče onoho potenciálního nositele zubní protézy.

Milý Bohouši Sobotko. Vaše věta z Facebooku o partičce mocichtivých sedmdesátníků, deroucích se na Hrad, je trapná. Ostatně jako většina Vašich vět. Jediné co Vás může uklidnit je, že ve vaší straně je na vyslovování trapných vět ještě mnoho větších výtečníků. Například projevy kolegy Zaorálka jsou toho jasným důkazem.

I tak bych však byl ve svých výrocích obezřetný, protože jednak by mohla spíš než někomu protéza vypadnout Vám rovnátka, protože není tak dávno co jste nosil krční límec, což by mohl některý příznivec těch co se jim posmíváte kvůli věku vzít úkorně a opět Vám jednu ubalit.

Ostatně spíš než mocichtivých finančně zajištěných sedmdesátníků se obávám mocichtivých čtyřicátníků s holou zadnicí kteří jak je u nás zvykem si pletou politiku s dojnou krávou. A že jich máte ve vaší oranžové partaji víc než dost.

Nebo Vám pane předsedo ruplo v kouli v důsledku trvale klesajících preferencí? Posměchem na adresu soupeřů to zcela jistě nenapravíte.

A zde je odkaz na článek na který holohlavý krasavec s rovnátky reagoval.