ODS prosazuje adopci dětí pro homosexuály. Ne, to není žert!

V ČR se pravděpodobně schyluje k povolení adopce dětí homosexuály. Nejskandálnější na tom ale je, že návrh nepochází od oficiální extremistické levice (například Zelení a pod), ale z řad tzv. „pravice“. Jedním z hlavních prosazovatelů a obhajovatelů adopce dětí homosexuály je totiž poslankyně ODS J. Černochová a to za souhlasného mlčení většiny ODS….

Poslankyně „pravicové“ ODS jako hlavní sociální homo inženýr.

Prý se po uzákonění „registrovaného partnerství“ je potřeba „posunout dál“, říká tato údajně pravicová poslankyně ODS z Prahy. Zatím jde o adopci dětí ve spolu žijících homosexuálních párech, ale to je pouze první krok. Pí. Černochová a revolucionářská homo lobby si uvědomují, že je potřeba“homosexuální revoluci“ české veřejnosti dávkovat. Proto také ono chlácholení, že o nic „zásadního“ nejde. Za 2-3 roky přijde totiž jiná „Pí. Černochová“ (já pevně doufám, že tahle dáma po příštích volbách zmizí z politiky díky jasné akci voličů) a bude tvrdit, že se ten model „náramně osvědčil“ a je opět potřeba se posunout „dál“. Tentokrát k plné legalizaci adopci dětí homosexuály…

Ne, to není náhoda. ODS je dnes revolucionářská levicová strana.

Možná řeknete, tohle je jen nezodpovědný krok nějaké bláznivé a v osobním životě možná frustrované ženské… jenže v ODS se proti tomu nikdo neozval a ona poslankyně dokonce věří v podporu adopce dětí homosexuály ve vlastní straně! Došlo to tak daleko, že ve veřejných debatách si ji homosexuální lobby veřejně zve jako podporovatele svých zájmů. ODS tedy není již jen strana politických business manů, ale je to i strana zastánců extremistických sociálních experimentů… Ostatně u „nové a pokrokové“ ODS současnosti by to nebylo nic zase tak divného. Máme tu pěknou historii podpory gay pochodů, oslavování multikulturních estrád, problematických menšin….atd.

Proč k tomu v ODS došlo?

Polická vyprázdněnou ODS obsadila „pravda a láska“. V ODS již není de facto nikdo, kdo by prosazoval pravicové myšlenky. Těch několik autentických pravicových politiků (Fajmon, Strejček, Kubera, Jirsa) je v hluboké defensivě a nemá v ODS žádnou podporu. Hlavním viníkem tohoto stavu byl především M. Topolánek a jeho pojetí politiky jako cesty k „osobnímu zbohatnutí“ a naprosté rezignaci na skutečnou (pravicovou) politiku jako střet ideí. Politika je pak chápána jako účelový marketing, který se prostě přizpůsobí aktuálním náladám a módním trendům. Ostatně mu nedělalo potíže být ve vládě s extremistickou levicí (Zelení). Následně dosazená loutka P. Nečas jako loutka vládl a jako loutka skončil… nicméně za tu dobu se v ODS otevřel prostor, který obsadili zastánci extrémně liberálních názorů, či přímo levice pod rouškou „nové“ ODS jako třeba právě poslankyně Černochová. Tyhle elementy ideově navazují na tzv. „občanskou společnost“, které se s despektem říká „pravda a láska“ a skutečnou pravici považují za nepřítele.

Co předáky ODS vede k prosazování levicové a extremistické politiky?

Těžko říci…. Zda je to nějaká osobní preference (o silné homosexuální lobby v ODS si cvrlikají vrabci na střeše), či frustrace z osobního života, snaha vypadat „mediálně moderně a zajímavě“, naprostý mravní a hodnotový relativismus, či snad dokonce nějaký ekonomický zájem…? Osobně se domnívám, že je to kombinace výše uvedeného, mix se možná liší u každého jednotlivce, nicméně to není žádná omluva. S pravicovou politikou to nemá NIC SPOLEČNEHO!

Co poradit revoluční ODS? Když do pekla, tak s muzikou!!

Myslím, že by se pí. Černochová a její straničtí kolegové měli například začít zabývat i přípravou zákona o legalizaci pedofilie. To je teď také v módě…! Vždyť je to „skandální“ diskriminace osob „se zvýšeným sexuálním zájmem o mladistvé“. Povolení sňatku se zvířetem by pak mělo být již hlavním tématem jejich předvolební kampaně – zvířata mají předse také svá „práva“… Případně by mohli navrhnout speciální hetero rodinnou daň ve výši 50 procent majetku pro rodiny, které tvoří muž a žena a z výtěžku by se mohla financovat „pedofilní osvěta“. Následně by ODS mohla ještě začít prosazovat euthanasii. Staří lidé přece musí pochopit, že revoluční společnost je nemůže dále živit, když se musí starat o všechny ty „utlačované“ menšiny….

Také by se v příštích volbách ODS měla jasně profilovat jako strana menšin. Volební kampaň by se měla odehrávat především na gay pride, v gay klubech, ve vietnamské tržnici Sapa v Praze a…. v ZOO…. Kandidátky ODS ve všech krajích by měli obsadit gay aktivisté, předáci vietnamských drogových mafií a osoby „se zvýšeným sexuálním zájmem o mladistvé“. Na kandidátkách by rozhodně nemělo být místo pro „reakcionářské pravicové heterosexuály“….

Co poradit poslankyni Černochové?

Změňte jméno! Měla by se v rámci politicky korektního myšlení a mluvy upřímně zamyslet nad svým jménem. Vždyť její jméno pochází nepochybně z onoho hanlivého etnického označení „černoch“, proto by se měla nechat přejmenovat na pí. Afroameričanová. Jen tak se může odhodlaně postavit se do čela průvodu gay pride. Jistě není náhodou, že nad touhle estrádou převzala oficiální záštitu. Současně jí bude nutné upozornit, že strana Zelených sídlí v Praze na Senovážném náměstí. Když se tam šla tehdy přihlásit, tak omylem zabloudila do ODS a měla by to napravit, aby nemátla voliče… Pan Liška ji jistě v rádách Zelených rád uvítá, zapálených neomarxistických revolucionářek není nikdy dost

Co poradit nám pravicovým voličům, většinou to dlouholetým voličům ODS?

Jsou dvě možnosti. Bud si ODS radikálně obmění vedení tak, aby opět reprezentovalo pravicové hodnoty a politiku. To je velmi nepravděpodobné, neb v současné ODS již asi nejsou politici pravicového smýšlení. Nebo musíme jako voliči konečně nahlédnout, že ODS je de facto levicová strana plná výrazně levicových a neomarxistických politiků a různých politických exotů a volit někoho úplně jiného. Já to vidím na tu druhou možnost…! Vzkaz volebním stratégům ODS – Hlavně nás nezkoušejte zase strašit komunismem a „snižováním daní“….!

Zde je jedno z vystoupení pí. Černochové na podporu adopce dětí homosexuály, které mi přišlo mailem. Je přímo děsivé, když si homosexuální lobby pozve na podporu svých požadavků poslankyni z ODS…!!!! Stojí rozhodně za pozornost. Neb obsahuje několik skutečných perel. Dvě lesby tam tvrdí, že spolu počaly dítě…to je nepochybný zázrak, protože naposledy dokázala počít dítě bez muže (a umělého oplodnění) Panna Marie a to je již nějakých 2000 let. Panu Paggiovi z LIDEM by prý zase nevadilo, kdyby jeho dítě byl homosexuál!!! (Já mu to tedy rozhodně nepřeju!). Jinak celkem dobrá a věcná argumentace proti adopci ze strany Dr. Klimeše. Stejně tak solidní výkon od senátora Čunka a P. Hájka. Na druhé straně „uječená hysterka“ občanským mužským jménem pan Laně, lesbická nešťastnice pan/paní (?) Brožová (zapomněla prozradit, zda je ve své „rodině“ táta, nebo máma) a ten exot/poslanec p. Paggio.

Zdroj: ePortal.cz