Bude uštěkaná fúrie i nadále grilovat hosty

Celý víkend žila česká mediální scéna kauzou přesunu moderátorky České televize Daniely Drtinové z pořadu Události, komentáře do podvečerního Interview ČT. Prý politické tlaky.

V hysterických debatách o politických tlacích či úsměvných sporech, který z diskusních pořadů ČT má „větší váhu“ poněkud zanikla zásadní otázka – kvality a schopnosti moderátorky Daniely Drtinové. Za moderátorku jako za starých časů televizní rebelie zabojovaly odbory. Už se zdálo, že opět někteří jurodiví jedinci sbalí spacáky a půjdou obsadit velín. Ještěže ODS už není ve vládě, protože se vsadím, že by za to jistě mohla.

Hlas pozvedla také ředitelka nových medií Kvapilová a moderátor Veselovský. Překvapivě mlčely televizní hvězdy profesorka Dvořáková i Václav Moravec. Zajímavé bylo, když v ten samý čas byl stažen také pan Klepetko, nikdo ani nehlesl. Tam to asi politické tlaky nebyly. Tak za sebe říkám, že jsem za přemístění rád. Jsem totiž zvědav na názory pozvaných a ne na uštěkanou, hosty grilující fúrii, která tvoří závěry. A když se do nich host nevleze, je třeba ho utnout.

A proto je dobře, že naše televizní hvězdy zjistily, že svou židli nemají usurpovanou nafurt, protože když je někdo přesadí, povstane celé televizní ROH. Tak doufejme, že se paní Drtinová poučí a nechá normálně hosty odpovídat a nebude neustále skákat do řeči.

Zdroj: paulczynski.cz | Redakčně kráceno | Titulek redakčně upraven