Sodomie přináší nejen zvrácenost v oblasti mravní a etické, ale také vážná zdravotní rizika. Kromě AIDS se mezi homosexuály šíří i nová nemoc, LGV. Jak se na tato „dobrodiní“ chystá Praha a co na to příslušné úřady?

V polovině srpna zažije Praha znovu „festival“ homosexualistů Prague Pride. „Hrdost“ (nebo spíše „pýchu“) u nás budou prezentovat devianti nejen domácí, ale mocně je podpoří i nešťastníci z dalších zemí Evropské unie, kde se pomalu stává homosexualismus oficiální ideologií. Zřejmě přijedou i někteří účastníci ze Spojených států, které tento karneval obscénnosti podpořily. Stejně jako velvyslanec z „konzervativní“ Cameronovy Velké Británie.

V této souvislosti je třeba si položit otázku, zda tento „festival“ nepředstavuje i vážné zdravotní riziko. Kromě AIDS, který decimuje homosexuály už od konce 80. let, se totiž v poslední době objevila i zcela nová choroba, která je úzce spojena právě s homosexuálním stylem života. První případ na evropském kontinentě byl zjištěn před devíti lety v holandském Rotterdamu. Vědci nazvali tuto novou pohlavní nemoc, která se objevuje převážně v prostředí homosexuálů, LGV (lymphogranuloma venereum). LGV se přenáší především análním stykem.

Po AIDS přichází další metla homosexuálů, LGV

Většina pacientů patří k homosexuální komunitě a jsou zároveň i HIV pozitivní. Žijí promiskuitním životem s velmi rizikovým sexuálním chováním, které zahrnuje především nechráněný anální sex, sdílení sexuálních pomůcek, fisting a sex party, zahrnující též mezinárodní sexuální síť partnerů s vysokým výskytem současně přidružených sexuálně přenosných chorob.

LGV se nejčastěji projeví jako červený pupínek v oblasti genitálu, který se mění na vřed. Neléčená infekce se sama zhojí za několik týdnů a infekce pak přechází v průběhu dnů až týdnů do dalšího stadia. Neléčené LGV může postoupit k uzávěru mízních cév. To vede ke vzniku masivního otoku a znetvoření oblasti genitálu.

Inkubační doba je mezi třemi a třiceti dny. Možné jsou dva klinické průběhy onemocnění, ale při laboratorním vyšetření sexuálních kontaktů nemocných pacientů byly zjištěny i případy infekce bez klinických projevů.

Homosexuální styk jako spouštěč nemoci

Tuto novou nemoc homosexuálů nevyvolává virus, ale zvláštní bakterie: Chlamydia trachomatis. Jde o zákeřného parazita. Vniká do lidských buněk a přežívá v nich. LGV spouští nejagresivnější typ této chlamydie, který se šíří mezi homosexuály především prostřednictvím nechráněného pohlavního styku do konečníku. Nebo přes sexuální pomůcky, jako jsou třeba vibrátory. Tedy perverzní „hračky“ právě použité a kontaminované.

Pro běžnou populaci mužů a žen představují zásadní nebezpečí homosexuální muži, kteří praktikují bisexuální pohlavní styky (souloží i se ženami). Velké riziko představují právě takové akce jako jsou homosexuální „festivaly“ nebo homosexuální turistika do exotických zemí. A příležitostí k masovému šíření těchto chorob jsou i akce jako je Prague Pride a jim podobné.

Protěžovaná „menšina“, aneb: proč nemají kuřáci svou Pride Parade?

Proti kuřákům pořádají lékaři a hygienici skutečné hony. Zlobovaní politici vytvářejí protikuřácké zákony na běžícím pásu – kromě jiného s odkazem na rizika, jimž jsou vystaveni „pasivní kuřáci“. Nechme nyní stranou, zda jde o vědecky prokázaná rizika. Faktem je, že kuřáci platí státu obrovské daně, ač pro svou velmi výraznou „menšinu“ nepožadují žádné výhody. Nerozkládají tradiční rodinu, neútočí na civilizaci a její hodnotový řád, nepožadují adopce bezbranných dětí.

Homosexuální lobby naopak toto všechno chce – a chce ještě mnohem více. Jsme teprve na začátku jejích požadavků. Léčení HIV pozitivních, a dnes i LGV nemocných, stojí obrovské sumy veřejných peněz. Přesto ani slovo z úst hygieniků a lékařů proti „valným hromadám“ typu Prague Pride. A neobjevil se ještě ani jediný politik, který by požadoval zvláštní zdanění homosexuálů. Zkusme přemýšlet PROČ. A zda je nám zavlékání nebezpečných často smrtelných chorob do „pasivní“ veřejnosti skutečně jedno. Odpovědět si musí každý sám.

Zdroj: protiproud.cz