Vypráskat to knížecí plémě bičem do Rakous! Za tohle by mu dřív usekli hlavu

Co je moc, to je moc. Tento výraz jistě zazněl v souvislosti s nejmenovaným exministrem zahraničí a „Jeho knížecí Jasností“ nesčetněkrát. O to je to horší. Tentokrát se však dopustil takové urážky prezidenta republiky, že by to pro něho mělo znamenat definitivní konec.

Český prezident prý kvůli svému holdování alkoholu ztratil veškeré zábrany a jde mu pouze o osobní moc. „Kníže“ to navykládal v rozhovoru pro rakouské noviny. Urazil hlavu českého státu v zahraničním tisku! Udělal to ten, který neustále mele o tom, že musíme být spolehlivými pro naše zahraniční partnery!

I kdyby to řekl v českém tisku, bylo by to hodně přes čáru. Tímhle klesl na samé dno té nejhlubší žumpy mezi nejhorší odpad. Tímhle se snad už definitivně v české politice odkopal. Toto je, milí „Karlovi“ příznivci ta noblesa? Takto se chová slušný člověk?

Za něco takového by dříve skončil pod rukou kata a jeho hlava by se kutálela do proutěného koše. Dnes zneužívá svobodu slova. Ani jím tolik opěvovaný Masaryk by si něco takového nenechal líbit.

A prezident Zeman? Reagoval na to s pravou noblesou. Řekl, že je „kníže“ Kalouskův maskot a říká jen to, co mu Kalousek poradí a že tedy s maskotem válčit nebude. Tečka.

Zdroj: EUserver.cz