Zabili amerického velvyslance. A co jste čekali?

Zdroj: paulczynski.cz | Když Evropa ruku v ruce s Amerikou pomáhala svrhávat Mubaraka s Kaddáfím s plnou hubou očekávané demokracie, nevěřil jsem vlastním očím a uším. Zfanatisovaný dav s ručníky na hlavě zaseklý zvyky kdesi ve středověku, tlupy zabedněných vraždících primitivů a demokracie mně nešly dohromady. No netrvalo dlouho a ukázalo se, že arabské jaro má k demokracii tak daleko jako holinky k hodinkám.

Dění okolo filmu Nevinnost muslimů je toho názornou ukázkou. Systémové útoky na ambasády a smrt diplomatů jsou krutou daní za omyl zahraniční politiky založené na appeasementu. Výsledkem je vyhlášení fatvy na tvůrce filmu a je jen otázkou času kdy budou zabiti. Obamovo plané žvanění o dostižení viníků je jen mlácením prázdné slámy.

Copak si západní politici neuvědomují že jde o ideologii se kterou křesťanský svět bojuje už 14 století? Že jde o jiný svět, svět zabíjení, kamenování, řezání hlav a jiné pouštní kratochvíle? Koho to hoši přivádíte zpět k moci a zadními vrátky i k nám prostřednictvím masové imigrace? Copak si ti co pomáhali zničit vládu, sice možná diktátorů, ale přece jenom těch co drželi militantní pomatence na uzdě neuvědomují, že vlastně vyhlásili válku vlastní civilisaci?

Jak dlouho bude trvat, než zde bude islámská Evropa bez svobody? Až se z Evropy stane Eurabie? Nestačí zpupné chování těchto komunit po celé Evropě? Má smysl aby evropké politické elity koketovaly s umírněným islámem? Opravdu něco takového existuje? Není nejlepší odpovědí na tyto otázky smrt amerických diplomatů a bezuzdné pouliční řádění zfanatisovaných hord?

Nechci malovat čerta na zeď, ale jestli zůstane zachován vliv militantních Muslimů, bude demokracie svobodného světa vážně ohrožena. A čím dříve si toto vládnoucí elity Evropy i Ameriky uvědomí, tím lépe pro svobodný svět.

A protože vyhlášená anketa ukázala, že uvolňováky jsou žádané, je zde opět jejich porce.