Konec cikánského problému, vše vyřešeno mávnutím kouzelného proutku

Už několik dní sleduji všechny možné zprávy. Poctivě nic nevynechávám, žádný televizní kanál ani žumpu. Mám pochybnosti a tak přecházím k internetu. Mohu se uklikat a stále nic. NIC ! Cikánský problém je pryč – je čas na oslavu ! Otevřít šampaňské a spolu s ostatními, kterým ztrpčovalo život problematické soužití s některými cikány, začít oslavovat. Ano, jsme šťastni. Vše se vyřešilo, cikánský problém je minulostí. Nikdo nedělá po nocích bordel a nepropíjí sociální dávky, konec všeho vandalismu, vulgárního žebrání a slovního napadání. Už žádné krádeže, ani akce sběračů kovů. Je konec všemu násilí a vyhrožování zavánějícího černým rasismem. Už nemusíme mít z některých cikánů strach. Už neexistují přeplněné ubytovny plné flákačů a vyžírků, kteří si z vlastní chudoby, lenosti a nezodpovědnosti udělali dobrý dávko – byznys.

NIC! Žádné zprávy o takových negativních jevech. Z toho lze logicky usuzovat, že cikánský problém byl definitivně odstraněn a vyřešen. Ze všech cikánů se stali slušní, pracovití a zcela bezproblémoví lidé. Jsou užitečnou součástí naší společnosnosti a všichni je máme pro jejich oceňované morální vlastnosti rádi a vážíme si jich.

Za odstranění cikánského problému jsme všichni vděčni paní Šabatové. Ten nápad s cenzurou byl opravdu geniální. Jak je to jednoduché: stačí o problému přestat psát a problém už neexistuje. Sám od sebe nějak zmizí, sejde z očí, sejde z mysli a tím i z našeho života. Ta komunistická metoda řešení problémů je opravdu skvělá, proč se vůbec přestala používat…?

Vždycky se najde pár remcalů, kteří bydlí shodou okolností někde u ubytovny plné nepřízpůsobivých. Takový ti věční šťouralové, kteří ještě nechápou, že cikánský problém byl odstraněn a neustále si stěžují na hluk, vandalismus, špínu, kriminalitu a mluví o tom nejen doma, ale dokonce i na veřejnosti !

Nevěřte takovým řečem, jsou to jen pomluvy a plivání jedovatých slin, které mají zkalit naše společné úsilí na vybudování šťastné česko – cikánské společnosti. Co s takovými rozvratnými živly ? Co vy na to paní Šabatová ? Co poradíte ? Asi by bylo nejlepší všechny ty nespokojence nechat zavřít…

Šťastnou společnost ve které neexistuje cikánský problém si rozvracet nedáme !!

Zdroj: Blog autora | Titulek upraven