Exoti ve volební kampani

loading...

Tak se nám rozjely předvolební debaty na všech frontách. Jeden nestačí koukat, co všechno se dozví, jací exoti si troufají nám vykládat o věcech o nichž nemají páru. A protože ryba smrdí od hlavy, stačí kouknout na ty, co stojí v čele těchto obskurních uskupení.

Tak například takový senátor Okamura již někdy v prosinci napsal na svém blogu, že komunismus je nejdemokratičtější systém na světě. Prý současní komunisté nejsou zatížení skandály a bude s nimi kdykoliv spolupracovat, pokud půjde o dobrou věc. Chvilku jsem si myslel, že je jen hlupák, ale on je nebezpečný hlupák a to je zlá kombinace.

A druhý adept na parlament ne-li na vládní post. Andrej Babiš. Prohnal se Brnem, během hektického dne vypil dvě kávy, v programu nebyla ani přestávka na oběd. Při osobních schůzkách je prý velmi přímočarý. O tom se měl možnost přesvědčit i šéf Jihomoravského inovačního centra Jiří Hudeček, kterému Babiš zkritizoval celou koncepci centra. „Malé a střední podniky – to jsou klišé a kecy. My potřebujeme podporovat velký průmysl, který tu má tradici.

Že pomáháte zakládat inovátorské firmy, to je super, ale je to na prd,“ zaskočil Hudečka podnikatel“. Tak jistě. A nejvíc potřebujeme ANOfert. Řepce a dotacím zdar. Jen pro připomenuti – Jihomoravské inovační centrum je největší líhen talentů ve střední a východní Evropě. A ta věta o tom, že je potřeba podporovat velký průmysl – nemyslel on hlavně ANOfert? V těchto zoufalých pindech jako voda na poušti, jako zjevení, jsou následující slova.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční

loading...