Prý je Klaus ufňukaná kremlofilní bába

Zdroj: paulczynski.cz | Dočetl jsem se v jednom blogu. A světe div se! Autorem těchto slov není pan Pehe proslulý svou životní posedlostí Klausem. Nebyla to kupodivu ani havlistka Šiklová, ba ani přemoudřelá profesorka Dvořáková.

Ostatní pravdoláskovníci a antiklausisté ze známého seznamu zpracovaného jistým ABB(znalci vědí) na této insinuaci rovněž nemají překvapivě podíl. Nebudu laskavého čtenáře napínat. Autorem této věty z níž udělal tečku svého blogu není nikdo jiný, než šéf poradců předsedy vlády a údajně kovaný pravičák pan Roman Joch. Nevím, co ho k tomuto vedlo. Jenom maně mne napadá, že se asi zbláznil, důkazy na to však nemám tak to nemohu tvrdit.

Na ose mezi klausisty a antiklausisty jsem měl pana Jocha zařazeného na straně klausistů. A jsem přesvědčen, že každý. Tón jeho dnešního blogu a především pak jeho závěr musel udělat radost všem na opačné straně naznačené osy.

Vedlejším produktem jeho úvah je otázka, zdali premiér Nečas ví, jak smýšlí jeho šéfporadce o prezidentovi republiky. A zde máme dvě možnosti. Buď neví a pak by se měl jeho činností zabývat, nebo ví a pak by to bylo jen potvrzením toho o čem cvrlikají vrabci na střeše. Že vztahy premiér-prezident jsou přinejmenším napjaté. Což asi pro tuto zemi není v současné době nejlepší.

Milý pane Jochu. Píšete, že rozdíl mezi bouchačkou a airsoftovou bouchačkou je jako rozdíl mezi aktem a pietním aktem. Jak jsem tak sledoval zpravodajství, prodejce zbraní potvrdil, že na první pohled mezi bouchačkou a airsoftovou bouchačkou není rozdíl zřejmý. Tudíž Vaše srovnání aktů kulhá.

Také přirovnání prezidenta k levicovému ufňukanci bych od kovaného pravičáka za něhož jste se dosud vydával očekával jenom v případě, že by se zbláznil. Jak jsem uvedl výše, pro takové tvrzení mi chybí důkazy. Doufám proto, že se jedná pouze o náhlé a přechodné hnutí mysli.

Protože jinak by nebylo od věci zabývat se názorem kolegy Tomáše Haase „Jestliže ještě dnes nebudeme číst, že Nečas vyrazil se svým šéfem poradců dveře, bude zítra na čase vyrazit dveře s Nečasem“.

Kdo touží po celém znění dnešní páně Jochovy tvorby, pak zde.

Dodatek 16,15. Tak prosím. Jen jsem to dopsal a Nečas už pana Jocha vyrazil.