Vznik mešity v Karlových Varech na lživých základech

Lukáš LhoťanMuslimská komunita v Karlových Varech si buduje mešitu, či spíše modlitebnu, za pomoci lží, manipulací a podpory muslima vyšetřovaného českou policii z šíření islámského extremismu. Ovšem obyvatelům okolo vznikající mešity to nejen nevadí, ale ani politiky v Karlových Varech to nezajímá. Je to již asi povahový rys českého národa, že části naších spoluobčanů je budoucnost naší společnosti ukradená a pronikání problémových ideologií a lidí do naši společnosti je lidem jedno nebo naopak jsou nadšení, když mohou na tom alespoň vydělat nějakou korunu.

Přesně tohle je i případ vznikající mešity v Karlových Varech. Jak informuje zpravodajský web Idnes.cz, tak v Karlových Varech vzniká mešita (podrobnosti zde). Ovšem stejně jako v případě Teplic i zde vzniká mešita za pomoci lží a přetvářky.

Jak poukazuji ve své knize Islám a islamismus v České republice, tak mešita v Teplicích vznikla tak, že oficiálně se ani o mešitu nejedná. Veřejnosti byla celá stavba prezentována jako sídlo a kulturní centrum, jen mezi muslimy byla propagována jako mešita.

Dokonce v celé věci veřejnosti lhal i primátor Teplic p.Kubera (ODS), který nejprve v době, kdy již bylo o mešitě na radnici jednáno tvrdil, že žádná mešita či islámská modlitebna nevzniká a potom, když vše již prasklo začal tvrdit, že jde jen o malou modlitebnu a vlastně je dobře, že Teplice s připravují na to až Česká republika bude zaplavena muslimskými přistěhovalci.

Obdobně v případě Karlových Varů tvrdí fa. Karlovarský Autorent , investor přestavby části objektu na Bezručově ulici v čísle 6, že jde o přestavbu na školicí středisko. Ve skutečnosti jde o přestavbu na mešitu a její zázemí. Opět tedy čeští muslimové lžou.

Jednatelem fa. Karlovarský Autorent je Raif Kemalov, který tuto firmu převzal před několika měsíci. Podle mluvčí magistrátu Heleny Kyselé, neví úřady nic o tom, že v prostorách bude muslimská modlitebna. Oficiálně tam má být školicí středisko. K tomu, že muslimové z Karlových Varů lžou se přiznal i šéf českých muslimů Alrawi, který je podle Idnes.cz častým návštěvníkem v tomto lázeňském městě. Idnes.cz řekl, že „členové Muslimské obce Karlovy Vary připravují nové prostory, které budou sloužit jako modlitebna a centrum.“

Přitom právě působení Alrawiho kolem vzniku mešity v Karlových varech by mělo být pro obyvatele a politiky varováním, neboť pod Alrawiho ochranou a vedením působil v brněnské mešitě např. Lukáš Větrovec, jehož kázání označila policie za trestné činy šíření nenávisti a sám Alrawi je policií vyšetřován kvůli kázání v němž nabádal brněnské muslimy, aby učili své děti nenávisti k nevíře v Alláha, tedy k bezvěrcům.

Zdroj: Blog autora