Miroslava Němcová má také ušpiněné ruce. Zde jsou důkazy, že celou dobu kryla Nagyovou

Němcová mirVolební lídryně ODS Miroslava Němcová se nám pokrytecky snaží namluvit, že je paní „Čistá“, ostatně podobně jako si v minulosti na to hrál Petr Nečas, který zničil co mohl. Nečasovým epitafem může jednou být: zničil svou rodinu, zničil svou stranu a zničil svůj stát. Musíme si však uvědomit, že Němcová je už řadu let v nejužším vedení ODS jako místopředsedkyně a za to, co se děje kolem strany, nese spoluodpovědnost. Kdy protestovala proti Petru Nečasovi? Kdy kritizovala zvyšování daní a zhoršování podmínek pro podnikání v naši zemi? Kdy protestovala proti tomu, že nás ODS společně s TOP 09 zavázaly, aby Česká republika v okamžiku vstupu do eurozóny zaplatila 350 miliard?

Kvůli Nečasově a Kalouskově vládě zůstávala naše země v ekonomické recesi, zatímco všechny okolní země rostly o několik procent!!!

Kdy se paní Němcová postavila proti tomu, jak Jana Nagyová řádila na Úřadu vlády a že Nagyová vykonávala fakticky nejen úřad ředitele Úřadu vlády ale také předsedy vlády? Kdy za tento nezdravý stav kritizovala Nečase? Proč se na posledním kongresu ODS nepostavila proti Petru Nečasovi? Celou dobu kryla Nečasovi a jeho milence Nagyové záda.

Ona snad o Nagyové nevěděla? Pokud jako první místopředsedkyně a místopředsedkyně ODS a jako předsedkyně Poslanecké sněmovny neměla informace o tom, co dělala paní Nagyová, tak je Němcová naprosto tupá a neschopná a neměla by si vůbec post premiérky nárokovat.

Paní „Čistá“ Němcová na pražské kandidátce za sebou kryje obviněného Bohuslava Svobodu. To Němcová také neví, že je Svoboda obviněn kvůli kauze Opencard? Poradcem paní Němcové je nyní pan Jiří Sezemský, osobní přítel Petra Nečase, který patřil společně s Nagyovou k Nečasovým nejbližším spolupracovníkům. Němcová navazuje na nagyovské časy i personálně.

Paní Němcová tady moralizuje a hraje si na morálně čistou lilii. Pokud sama v nečasovsko-nagyovské špíně nejela, tak zavírala oči a celou věc tak svým mlčením kryla. Pokud někdo nehlásí očividný zločin, je jeho spolupachatelem.

Paní Němcová nepatří mezi řešení problémů této země a ODS, ale mezi příčiny jejích problémů.

Zdroj: EUportal.cz