Volba ČSSD či KSČM může ohrozit vaše zdraví a život!

oprátkaEU nařídila varování na krabičky cigaret a plánuje, že by mělo pokrývat až 2/3 krabičky. A lidé stejně kouří. Levice opakovaně slibuje, rozdává a neplní a lidé ji zase budou volit. Nemělo by podobné varování, jako je na cigaretách, být i na bilbordech levice? Volební strany napříč politickým spektrem (tedy nejen levice) před každými volbami slibují a přitom ví, že to, co slibují, nemohou splnit. Mnohé se dokonce ani nikdy nepokusily většinu svých volebních slibů předložit ve Vládě nebo ve Sněmovně. Tedy, nejde náhodou o naplnění skutkové podstaty trestného činu zneužití pravomoci veřejného činitele a podvodu? Vždyť ty partaje získaly díky tomu podvodu majetkový prospěch prostřednictvím „příspěvků“ od státu za získaná procenta ve volbách. Získaly přístup ke kohoutům penězovodů, kterými si upouštěly do svých stranických pokladen a do skrytých kont.

Ale vratím se k levici. Když pravice privatizovala některé nemocnice, socané křičeli, že budou rozkradeny a lidé přijdou o lékařskou péči. Jak je tedy možné, že dnes ty soukromé nemocnice perfektně fungují, hospodaří s přebytkem a poskytují kvalitní péči pacientům a ty „státní“, které jsou v péči socanů, jsou před krachem? Jak je možné, že když ČSSD převzala od pravice kraje bez dluhů a s vyrovnanými rozpočty, tak ČSSD během pouhých tří let, kdy kraje ovládala, je dramaticky zadlužila? A pravděpodobně i rozkradla. Nechce se mi věřit, že hejtman Ráth byl jediný…

Levice si prostřednictvím Ústavního soudu prosadila zrušení nadstandardů, aby prý bohatí nebyli zvýhodňováni, protože je to nemravné. Díky tomu zrušení dnes za operaci očí zaplatíte o 15 – 20 tisíc víc. To je politika levice. Hřímá, že zruší veškeré poplatky u lékaře a za léky a přitom zdravotnictví přežívá jen díky tomu, že do něj teď Rusnokova vláda napumpovala miliardy. Tedy pardon, napumpovala je do VZP, která nemalou část použije na svoji vlastní administrativu, platy, provoz honosných sídel a tak na nemocnice zase moc nezbude.

Krajské nemocnice jsou před krachem. Jejich lékaři zcela natvrdo v mediích uvádějí, že musí nakupovat levnější a tedy méně účinné léky a přístroje. Že musí okládat lékařské výkony a operace a řešit jen ty nejnutnější, život ohrožující. Že musí prakticky bezprostředně po operaci posílat pacienty domů, protože nemají na provoz lůžek. Že příští měsíc už pravděpodobně nebudou mít na výplaty. Tyto nemocnice jsou již tři roky v laskavé péči hejtmanů ČSSD, takže jsou dnes před krachem. Přesto mají socani tu drzost slibovat bezplatnou, dostupnou a kvalitní lékařskou péči zdarma.

Jak to dopadne po volbách? Levice nám všem zvedne daně a peníze pak napumpuje do pojišťoven a krachujících nemocnic. A přesto bude drze tvrdit, že máme zdravotnictví zdarma. Zdaní majetek těm, co po letech nedohledají účtenky. Kmotrů a politiků se to týkat nebude, ti to mají dávno ošetřené. Zdaní banky, takže budeme platit větší poplatky. A malíř pokojů si bude muset na štafle vedle kýblu s barvou pověsit registrační pokladnu, aby nemohl okrádat stát. Co na tom, že stát dlouhodobě okrádá nás a ne my jeho?

Nepropadněte slibům levice, která své sliby nikdy neplnila. Kvalitní zdravotní péče zdarma, dostupná všem, je nesmysl, který nikde na světě nefunguje. A tak pamatujte, volbou levice můžete ohrozit své zdraví, nebo dokonce i život.

Zdroj: Blog autora