Britský premiér je jako prostitutka, pro peníze by chválil i nácky

David-CameronKam vede napojení politiků na islamizační snahy muslimských skupin ukazuje dnes britský premiér David Cameron, který vydal oslavné prohlášení o islámu k příležitosti islámského svátku obětí a neopoměl zdůraznit, že mu jde o přivedení islámských financí do Anglie. David Cameron v přátelském rozhovoru s muslimyBritský premiér v textu, dostupném online na webových stránkách úřadu britského premiéra, hovoří o fantastickém přínosu islámu pro Anglii. Popisoval jak navštívil mešitu v městě Manchester a viděl přípravy na propagandistickou akci, která má propagovat islám mezi anglickou veřejnosti a označil to za fantastický a dobrý nápad, jak ukázat přínos islámu pro anglickou společnost.

Britský premiér Cameron dále zdůraznil, že je třeba stále usilovně bojovat proti islamofobii a předsudkům, tedy i kritice islámu a islamizace. A také neopomněl zdůraznit že jeho hlavním cílem je přivést do Anglie „islámské“ finance, tedy obchodování podle islámského práva šaria.

V konečném důsledku Cameron dokazuje, že než vést válku proti anglickým politikům násilím, jako to dělali nacisté s Hitlerem a bolševiky, je lepší si ji koupit penězi a voličskými hlasy.

Jak varují ve své knize Islám a islamismus v České republice, tak podobné kapitulační a podlézavé tendence vůči islamizaci a islámským penězům začínají mít i čeští politici. Hlavně v souvislosti s lázeňstvím a investicemi islámských petrodolaru do České republiky.

Zdroj: Blog autora