Babiš se přiznal. Nechce lustrační osvědčení, protože ví jak by to dopadlo

loading...

BabišořepkovPane Babiši, děkujeme Vám. Konečně jsme se od Vás dočali chlapského slova. O lustrační osvědčení žádat nebudete, protože ve vládě být nemusíte. To jsou Vaše slova ze včerejšího dne. Čekali jsme sice, že zajdete mnohem dál a provedete poněkud hlubší a samozřejmě veřejnou sebekritiku, ale i tohle bereme. Je zřejmé, že Vaše faktické doznání ke spolupráci s STB všechny nepotěší, ale z toho si nic nedělejte. Málokdy se člověk zavděčí všem, že ano.

Sice tvrdíte, že nemáte důvod o něj žádat, protože si počkáte na lednový soud na Slovensku, ale všichni tak nějak tušíme, že půjde o pouhou formalitku.

Ten soud nemůžete vyhrát, protože všechno se koupit opravdu nedá. Komárek ano, Stropnický jistě také, ale soudci jsou snad i na tom ficovském Slovensku stále těmi, kdo nejsou na prodej.

Můžete hrát do té doby o čas, ale sám víte, jak to musí skončit. Pokud již teď tvrdíte, že lustrační osvědčení nepotřebujete a ve vládě být nemusíte, je to čirý alibismus. Kdo jiný by, proboha, měl být ve vládě ANO, když ne Vy?

Tímto děkujeme i prezidentu Zemanovi, že bude po členech nové vlády lustrace požadovat. Vzhledem k tomu, po kolika svých spolupracovnících je v minulosti nechtěl, je to zajímavé zjištění. Ale je to nejspíš tak, že pan Zeman má s Vámi jiné plány.

Necháme se všichni překvapit, jak vše nakonec dopadne.

loading...

Na leden se každopádně těší celá redakce ePortál a jsme si jistí, že s námi i ta malá část politicky gramotných voličů.

Hyn sa ukáže!

Zdroj: ePortal.cz

loading...