Satan Halík šíří islamistické a multikulturní lži

Tomáš HalíkVážený otče Halíku. Nerad se pouštím do oponování knězi, ale považuji za nutné oponovat vámi šířeným lžím o ředitelce střední školy v pražské Ruselské ulici Ivanky Kohoutové. Byť pevně věřím, že si nejste šíření lží vědom, tak považuji zároveň za důležité upozornit na tyto lži veřejně. Časopis Respekt zveřejnil vaše vyjádření ke kauze snahy pražských muslimek prosadit si na střední zdravotní škole v pražské Ruselské ulici nošení zahalení hlavy dle islámských fundamentalistických zvyků. A vy jste v odpovědi řekl: „Učme se žít s růzností, pokud neporušuje práva jiných. … Che Guevara a srp a kladivo na tričku se do školy nosit smějí, muslimský šátek, křížek či jarmulka ne.“

Na základě analýzy mediálních zpráv vyznívá, že jste k závěru o tom, že ředitelka školy zakázala muslimkám nosit náboženský symbol (šátek na hlavě), mohl dospět skrze kampaň těchto muslimek, lidskoprávních organizací (hlavně Organizace pro pomoc uprchlíkům) a islamofilů, kteří začali rozhlašovat, že ředitelka zakázala muslimkám nosit náboženský symbol (šátek).

Toto je ovšem lež a klasická ukázka toho jak islamisté a jejich lidskoprávní spojenci záměrně vyvolávají falešné představy a manipulují s fakty ve prospěch svých zájmů. Jmenována škola si určila řád, že NIKDO nesmí chodit do vyučováni se zahalenou hlavou. Tedy nejen šátkem, ale i kapuci apod. Pani ředitelka jasně řekla, že ji nejde o NABOŽENSKÝ symbol islámu, ale o to, aby se s všemi žáky zacházelo stejně. Tedy aby nebyli někteří žáci PRIVELEGOVANÍ na úkor ostatních.

Jenže o to právě oněm muslimkám a lidskoprávním organizacím jde. Privilegovat vyznavače islámu oproti ostatním, tedy nejen Čechům, ale i jiným cizincům. Dovedeno ad absurdum by vlastně se zdůvodněním, že mu to přikazuje jeho náboženství, mohl chtít někdo chodit veřejně nahý a chodit do školy například nejen nahý, ale i pod vlivem drog. Stačí říct, že mu to přikazuje jeho náboženství a zakázat mu to, by bylo jeho diskriminací!

Váženy otče Halíku, prosím Vás tedy, aby jste již dále nešířil islamistickou propagandu a lži o této kauze a neztrapňoval tak nejen sebe, ale i křesťany (katolíky) jako celek. Ony muslimky si prostě musejí vybrat. Buď budou respektovat to co všichni ostatní a nebo se mohou vrátit do své islámské země, kde diskriminují křesťany a vraždí je, což my s muslimy neděláme. Jen chceme aby dodržovali minimum z respektu k pravidlům této společnosti.

Otče neměl by jste svou snahu přátelit se s muslimy a získat je na svou stranu obhajováním islámu přehánět, neboť pak má člověk mnohdy dojem, že je Vám mnohem bližší nerovnoprávnost islámského práva než rovnoprávnost naší dnešní Evropy. Neboť ve společnosti řízené dle islámu jsou sice křesťané tolerováni, ale také diskriminováni a takoví athisté si dle islámu zaslouží rovnou smrt.

Poté smrti muslimové, a jejich spojenci z řad českých islamofilů, sice ještě nevolají, ale již teď je zřejmé, že se snaží docílit vyhození pani ředitelky, sklonění českého školství před islámskými zvyky a zavedení privilegii pro islamisty.

V úctě Lukáš Lhoťan

Zdroj: Blog autora