Milý Ondřeji Liško, neutíkejte k Táboru, mají tam dost zázvoru. Zaměřte se na Mexiko, co tam chtějí zlého spáchat

LiškaVáš idol Václav Klaus bude 28. listopadu přebírat v Mexiku cenu Svobody. Bude mu udělena na základě rozhodnutí nadace Caminos de la Libertad. Posílám Vám tuto milou informaci takto s předstihem, abyste na slavnostní událost organizovanou výše zmíněnou nadací stačil adekvátně zareagovat.

S potěšením jsem zaznamenal, jak jste byl rozradostněn, když Václav Klaus dostal Trumanovu-Reagonovu medaili svobody v USA před několika týdny. Byl jsem až překvapen, jak jste se k celé věci postavil nezaujatě a tak nějak lidsky.

Očekávám tedy i tentokrát podobně laděný textík, ve kterém objektivně zhodnotíte přínos Václava Klause na dění v naší zemi po roce 1989. Zdržte se ale, prosím, zbytečně emotivně laděných vyjádření. Na textu by nemělo být vidět na první pohled, že patříte mezi Klausovi nekritické obdivovatele (jako jsem třeba já).

Věřím, že to zvládnete s bravurou sobě vlastní. Máte na to celý týden. A ne, abyste používal příliš cizích slov, vy šibale. Ani se nepouštějte do příliš dlouhých souvětí. Zkuste prostě tak nějak od srdíčka a bez přílišného patosu popsat, proč si o toto ocenění Václav Klause plně zaslouží.

Zdroj: ePortal.cz