Brigádní generál Martin Červíček bude zatčen Ištvanem

Generál ČervíčekNa Policejním prezidiu hrozí policajtské schizma, tj., že budou ve funkci dva policejní prezidenti. Oba legální, oba prakticky neodvolatelní. Jediné řešení, jak docílit zvrácení tohoto drahého špásu je rozumná dohoda. Ta ale zatím nehrozí. Oba pánové, tím druhým je Petr Lessy, jsou tvrdohlaví a ješitní. Roli v tom jistě hrají i peníze. Ani jeden z kohoutů toto policejní hnojiště (platí doslova) bez boje neopustí. Potom ale jako jediné řešení se nabízí jiná forma dohody – tzv. trafika. Lessy se jen třese touhou vrátit se na Policejní prezidium jako anděl pomsty s mečem plamenným. Bílku, Bílku z GIBSu. Ty jednou špatně skončíš.

Nechoď, Bílku, s Íčkem na led, mnohý příklad známe, že ODS sklouzne a policajt si za ně nohu zláme. (Snad mi K. H. Borovský i pan Bílek i pan Íčko odpustí) Možná by bylo vhodné, kdyby si Lessy místo pomsty zametl před vlastním prahem. Sám má ve skříni kostlivce, jak je popisováno v článku: Lessy „mučedníkem“ policie. Tak, či onak, čas olomouckého prokurátora a inkvizitora v jedné osobě znovu přichází. Ivo Ištvan, slyše slovo trafika, zbystří pozornost a začne vidět rudě. Jeho další velká chvíle je tu. Pokud se tedy naplní, co se zdá v tuto chvíli téměř jisté.

U Červíčka mu to soudy ještě nezatrhly, takže Ivo Ištvan může nějakou dobu dál beztrestně právně experimentovat. Je to naprosto stejná situace jako s exposlanci a jejich trafikami. Generál Červíček má dostat trafiku v Bratislavě, aby uvolnil místo policejnímu exprezidentu Lessymu. Pokud se tak stane a vše tomu nasvědčuje, bude agonie policie dál pokračovat. Ale to teď neřešme. Tím, že Červíček z jednoho postu odejde na druhý, nutně dojde, dle Ištvana, k naplnění „trestného činu trafiky“.

Červíček dostane úplatek. Ten, kdo ho nabídne, bude nejspíš dočasný ministr vnitra Pecina. Že trestní zákoník trestný čin trafiky nezná, Ištvanovi nevadí. Jsou tam i jiné paragrafy. Samy o sobě dost pokroucené. Realizaci tak už nic nemůže zabránit. A nebude to ledasjaká realizace, ale super-realizace.

Hlavní podezřelí jsou opět tři. Jak symbolické. Lessy, Červíček, Pecina. Nesmíme ale zapomenout na jejich sekretářky. Hodil by se i nějaký agent. Možná něco dohodí Láska či Randák. Nebo CIA. A co když, nedej bože, tu trafiku na Slovensku zprostředkuje sám pan prezident Zeman nebo jeho (Rusnokův) ministr? Hrdlo se mi svírá úzkostí, když si představím, co by je čekalo v pařátech české justice.

O tom, že Červíček něco chystá, se policajti a státní zástupci dozvědí z tajemných zdrojů, které nebudou smět uvést. Jinými slovy, bude toho plný internet. Proto bude akce přísně utajená. Červíček na svém Facebookovém profilu (jestli ho nemá, fanynky mu ho založí) uvede, že se chystá vycestovat z Bratislavy do zahraničí. Na Moravu, do Prostějova, kde se Lessy narodil. Je policajt, všechno prokecne a tak uvede, že tam bude shánět další kompro materiály na Lessyho, když to ani napodruhé Kubicemu nevyšlo.

Aby nevycestoval do ciziny, bude nutno ihned konat. Speciální tým je však již dlouho připraven. Bude to komando jako z filmu Predátor. Však také jejich cílem je policajtský predátor a Íčkův žabák vjednom. Státní zástupci a policajti v polních uniformách a maskáčích budou po zuby ozbrojeni. Nikdo nemůže vědět, co je v bratislavské džungli může potkat.

Policejní vrtulník, plný odhodlaných mužů zákona, odstartuje z utajeného polního letiště poblíž Olomouce. Ne z Prahy! To by se dozvěděl Rampula a nejspíš by to prozradil Rittigovi (je přece jeho obhájce) a kmotři by zase věděli víc, než policie.

Před startem jeden každý policajt složí Ivo Ištvanovi slib věrnosti až za hrob. Ten stvrdí přísahou na Občanský zákoník, který zatím neplatí. Poté již nic nebude bránit realizaci a vrtulník nabere kurz směr východ. Spříznění slovenští prokurátoři se slovenskými žandáry zapálí silnou vatru (signální oheň), aby vrtulník v cíli bezpečně přistál. Akce bude mezinárodní, Ištvan do své činnosti zapojí i Interpol.

Červíčka sbalí ve čtyři hodiny ráno, když bude ospalý a nebude schopen použít služební revolver, který vždy mívá pod polštářem. O tom ale rozvážný Moravák Ištvan dobře ví. Prozradil to po ostrém výslechu Lessy. Výslech prováděl přímo Comandante en Jefe (vrchní velitel) Ivo Ištvan. Ač to zní po zkušenostech s Policií České republiky neuvěřitelně, akce se povede. Červíček bude zatčen a v železech dovlečen do Prahy.

Média o tom budou spekulovat 24 hodin. Státní zástupci vše národu sdělí až druhý den, na odpolední tiskovce. Na ní se stejně nikdo nic nedozví. Jen, že jde o zločin srovnatelný s Klausovou amnestii, velezradou a vlastizradou. Ale o chlup horší. Čmuchalové z ÚOOZ jsou však padouchům na stopě. Je toho moc. Jsou v tom i kmotři (ti nesmí nikdy chybět). Prý budou i další domovní prohlídky. Prý se bude dál realizovat. Prý je v tom zlato a peníze v hotovosti. Prý, prý, prý,… Prý to budou dlouho, dlouho rozplétat.

A budeme to tu mít znovu. Tím Ištvan ukáže národu, že jeho místo je nepostradatelné a bude měsíce bádat, co se s tím dá dělat. Než mu to nějaký soud opět zatrhne. Ale během onoho mezičasu Ištvan vymyslí další, v pořadí již třetí realizaci, do které se pustí s ještě větší vervou. A tak to asi půjde pořád dokola.

Jediný, komu se to bude líbit, bude prezident Zeman. Pozve si Ištvana zase na Hrad. Tentokrát ho nepoplácá chlapsky po ramenou, ale pohladí mu rovnou vlásky. Bude se mu to náramně hodit. Prohlásí, že volby jsou neplatné. Je přece prezidentem dolních deseti milionů. A tolik hlasů nedostaly všechny strany dohromady, ani když započítáme obří zisk teroristické organizace „Ruce vzhůru!“

Z toho důvodu Zeman rozpustí i současnou vládu. Ištvan mu na to najde v ústavě skulinku, která to inovativním způsobem zlegalizuje. A dokud Ištvan všechno důkladně nevyšetří, povede zemi opět dočasný (Rusové tu byli dočasně 20 let) Rusnokův kabinet.

Volby nevolby, všechno jedno. Je to prezident nás všech, tak si může dělat, co ho napadne. To dá zdravý rozum, dodává k tomu rozšafný Moravák Ivo Ištvan. Sobotka, Babiš a Bělohrádek ostrouhají mrkvičku a vrátí se ke svým původním povoláním. Jen Sobotka se nebude mít kam vrátit, protože nikdy nic v životě nedělal. Pouze politiku. Nezbude mu, než založit nové hnutí, stranu NE 2013.

Jestli Ištvan nezatkne ony tři výše uvedené ctihodné muže, včetně všech jejich kompliců, milenek, manželek, sekretářek, agentů atd., mělo by se na něj podat trestní oznámení, protože vědomě pomohl zamést pod koberec hrdelní trestný čin trafiky. To dá zdravý rozum.

Zdroj: ePortal.cz