K čemu je výchova dětí v rodinách? Nebylo by našim nejmenším lépe ve státních institucích 24 hodin denně?

Josef ProvazníkSocialisti si vždy byli jistí, že poručí větru dešti. Dle jejich zvhrlého uvažování lze vše, co považují za negativní, prostě a jednoduše zakázat. Vycházejí z mylného přepokladu, že co se pod pohrůžkou trestu zakáže, tak to prostě samo zmizí. Nyní se ti francouzští (socialisté) rozhodli rázně skoncovat s nejstarším řemeslem na světě, tedy s prostitucí. Vzali to opravdu od lesa. Pokud návrh zákona projde v Senátu, tak budou postihování klienti prostituek. Kdo z nich bude přichycen při akci, dostane pokutu 1500 a nejspíš také výchovný pohlavek a zatáhání za ušiska. Ty, ty, ty!

Prostý lid je neustále třeba vychovávat. Navštěvovat prostitutky je fuj, člověče. Tak si to zapamatuj, jinak bude zle!

Jakási francouzská poslankyně se nechala slyšet, že ženské tělo se nedá koupit ani pronajmout. Zvláštní, tisíce let to možné bylo a v roce 2013 najednou mrávokární sociální inženýři rozhodli, že nastává nová doba. Odteď začneme znovu a lépe.

Odteď začneme vychovávat nového člověka. Nenecháme na něm, aby uvážil, co je pro něj dobré. Raději rozhodneme za něj. Jemu přece nelze věřit, mnohokrát nás lidská bytost přesvědčila o tom, že je prostě nepředvídatelná. Jeden kouří a pije, další hraje hazard a jiný (ten prasák starý) chodí za prostitutkami.

Ve Francii budou trestat klienty prostitutek

Jste ale stále ještě na začátku. Ve Francii toto dobrodiní nepřijali všichni s úplným pochopením. Někteří si dovolují se proti němu nahlas ozývat. Blázni jedni pomatení, takhle bránit pokroku. Jako kdyby nepochopili, že odpor proti novým pořádkům je marný. Zákon o sňatku mezi homosexuály byl také přijat přes protesty mnoha Francouzů. Vzhledem k tomu, že pro návrh zákona o trestání klientů prostitutek hlasovalo plných 268 poslanců a proti bylo jen 138, tak bych nic nedal za to, že projde i v Senátu.

S kouřením jsme zatočili, hazard už má také namále, nyní se vloupáme do sexuálního soukromí. Hloupé nápady se šíří obvykle kosmickou rychlostí. Důkazem tohoto postulátu je i Francie, protože průkopníky stran trestání sexuchtivých klientů jsou Švédové. Tam je placený sex trestným činem již několik let.

Pokud však chtějí řídit socialisté život svých oveček opravdu důsledně, neměli by zůstávat na půli cesty. Nyní by se měli zaměřit na výchovu dětí. Všichni rodiče nejsou úplně dokonalí a občas se stane, že své dítě nevychovávají zcela správně a moderně. Nemám teď na mysli extrémy, kdy rodiče své děti bijí a psychicky týrají. Jde mi o ty rodiče, kteří nevychovávají své děti v úctě k jiným kulturám, sexuálním odlišnostem a dalším minoritám. Tyto věci by rozhodně neměli podceňovat. Dalo by se říci, že to mají podchycené ve školách, ale tam dítě bohužel tráví ještě stále málo času. Odpoledne a o víkendech se dozoru školy vzdaluje a je vydáno napospas mnohdy neuvědomělým rodičům. Nedalo by se s tím něco dělat?

Juvenilní justice: Otrokářský lov NWO na děti

Proč by mělo dítě trávit tolik času s rodiči, když by mohlo být vychováváno společně se svými vrstevníky pod dohledem státních institucí? Rodiče mu nemohou dát tolik jako centrálně řízená organizace. Spíše naopak. Vemte si např., že ne všichni rodiče jsou stejně bohatí. Považuji osobně za velmi nešťastné, když spolu do třídy chodí syn buržoje a syn nekvalifikovaného dělníka. Synek vykořisťovatele se honosí značkovým oblečením, nejnovějšími výstřelky moderních technologií a synkovi manuála aby zbyly oči pro pláč. Nerovnost mezi lidmi začíná právě na školách. To je zlo, které se musí vymýtit.

Kdybychom po vzoru bolševiků zavedli společné výchovny děti a zbavili této povinnosti rodiče, zamezili bychom budoucím problémům. Mezi dětmi by neexistovaly žádné rozdíly. Všechny by nosily stejné uniformy, měly stejné hračky a hlavně – měly by stejné zkušenosti, stejné názory, stejný pohled na svět.

Cožpak je pro budoucí vývoj dítěte opravdu nezbytné, aby se držel máminy sukně? Není už tento pohled na rodinu poněkud překonaný? Máma a táta. Zní vám to moderně? Mně tedy moc ne. Dobře, můžete namítnout, že dnes už je rodina i táta a táta či máma a máma. Alespoň, že tak. Je to ale ještě stále málo. I máma a máma se dá s trochou představivosti označit za rodinu. Ještě stále jsme příliš zatížění minulostí. I homosexulní rodiče ještě příliš připomínají rodinu. Pojďme se trochu rozlétnout k výšinám. Zapomeňme na minulost. Buďme moderní.

Italce v Británii vyřízli dítě císařským řezem a ukradli na příkaz soudu

Nikdo samozřejmě netvrdí, že by mělo být rodičům a jejich dětem zakázáno se spolu stýkat. Jistěže ne….samozřejmě, že ne. Máme přece srdce. Tyhle citové věci, to je důležité. To my víme. Proč by se čas od času nemohli vídat, že ano. Ve společenských místnostech státních výchoven a v předem vymezený čas při návštěvních hodinách. Povykládat si, potřást si rukou, však jsme lidí, že. To není nic proti ničemu.

Výchovu ale přenechme povolanějším, než jsou často chybující rodiče. Pravda, někteří rodiče jsou i dobří. To je třeba zmínit. Abychom jen nekritizovali, že. Ale důležité je, že mnozí jiní selhávají. Právě proto je nutné začít něco dělat. Sedět dále s rukama v klíně a dívat se na prohlubující rozdíly mezi našimi nejmenšími, to ne, to bychom se museli stydět sami za sebe. A jednou by se za nás styděly i naše děti.

Takové to nahodilé odebírání dětí rodičům je první vlaštovkou budoucích časů, ale my bychom měli přijít se systémovým řešením. Teď a tady. Čím dříve, tím lépe.

Prostituci zmar a společným výchovnám zdar!

Zdroj: ePortal.cz