Znecucení Rusnoka je pochopitelné. Mandela byl příklad odporného lidského hnusu

Petr-Paulczynski.jpPremiér Rusnok nic zlého netuše, promluvil jazykem prostého lidu a ještě k tomu se při té příležitosti vyznal z nechuti jet na pohřeb bývalého teroristy, kterého svět, jak už je ta šílící doba vymknutá z kloubů, oslavuje jakoby šlo o matku Terezu. Pak nějaká mrcha vynesla záznam z puštěných ruchových mikrofonů, což je taky takový košer. A pak to vypuklo. Mainstream. opinionmakeři a presstitutky spustili unisono vytí šakalů na každého, kdo si dovolil povinně netruchlit.

Trochu jsem si zagooglil, trochu projel virtuální prostor a ejhle. Člověk našel i jiné názory. Třeba Atllanka: Tak nám teroristé minulého století konečně vymírají… včera to konečně zabalil i masový vrah a zločinec Mandela… JAR se nestala lepší, ba právě naopak. Odhaduje se, že v zemi je ročně znásilněno půl miliónu žen, a jeden ze čtyř mužů připouští, že někdy někoho znásilnil. Bílí obyvatelé se obávají přepadení a loupeží a mnozí opouštějí zemi. Idea „duhového národa“ se nenaplnila. Rasismus vlastně zůstal, jen role se otočily. Nevím, jestli Atllanku už nejde zatknout multikulturní komando.

Jeden z mých přátel, politický analytik se tomu pánovi co ho přijede pohřbít půlka světa napsal. Sice se dozvíte, že zesnulý byl jedním ze zakládajících členů ANC (Africký národní kongres), ale už se nedozvíte, že Africký národní kongres vznikl spojením Komunistické strany Jižní Afriky a komunistické odborové organizace Jihoafrického odborového svazu. Nelson Mandela zakládal Africký národní kongres jako delegovaný vedoucí činitel Komunistické strany Jižní Afriky. Tento komunistický Mandelův základ nám hýkavě nadšená media nesdělují. A pak ho chudáka zavřeli. Víte za co? Za pokus o násilný převrat a za členství v teroristické organizaci Umkhonto. A Mandela byl odsouzen k doživotnímu vězení. Mandela byl spojencem dlouholetého předsedy a teoretika Komunistické strany Jižní Afriky (Joe Slovo) a byl aktivním účastníkem jejich příprav na teroristické akce. V době, kdy se „vojenská frakce ANC“ pustila do „bojových operací“, jak se dnes eufemisticky nazývají jejich teroristické akce, které měly mnoho obětí na lidských životech, byl Nelson Mandela ve vězení. Nezúčastnil se jich přímo, ale v každém svém prohlášení je obhajoval a podporoval. Poté co ho pustili z krymu, ačkoliv měl doživotí, se z komunistického teroristy stal prezident a spustil proces „odpuštění a sebeomezení“, o kterém se mluví jako o smíření. O tom, jaký je skutečný stav „smíření“, vypovídají čísla – rostoucí násilná kriminalita v Jižní Africe, narůstající počet bílých emigrantů hledajících bezpečí v jiných zemích a hlavně forma Mandelova „smíření“. Prvním aktem „Komise pro pravdu a rekonciliaci“ byla amnestie pro teroristy, viníky bombových útoků a členy „skupiny zvláštních operací“ ANC. Osvobození vrahouni si ihned odešli doplnit teroristické vzdělání do Angoly, NDR a ti nejlepší i do centrály KGB. A to jsme ještě nevzpomenuli paní Winnie Mandelovou, jeho manželku. Její ochranka „The Mandela United Football Club“, velmi rychle získala reputaci pro krutost a brutalitu svých operací. To vše Nelson Mandela věděl, ale nehnul ani prstem, aby svou ženu alespoň trochu „zkrotil“. Nejznámější příklad je případ Stompie Moeketsiho. Čtrnáctiletý Stompie byl unesen a zavražděn její skupinou, chcete-li ochrankou, v roce 1989. Zemřel tak, že mu ochránci paní Mandelové položili kolem krku pneumatiku naplněnou benzinem, který zapálili. Po tom, co se případ surové vraždy čtrnáctiletého chlapce provalil, Nelson Mandela se se svou manželkou rozvedl. Mandelova Komise pro pravdu paní Mandelovou napomenula, aniž ji ovšem potrestala – odpuštění je přeci fascinující a rodina je rodina. A tak byla Winnie Mandelová znovuzvolena do parlamentu v roce 1998, jen aby byla během nového funkčního období ožalována z defraudace a musela opustit svou poslaneckou funkci. Do vězení nešla ani potom, odpuštění a rekonciliace…

Takže, pane premiére v demisi, nevím, jestli toto víte, ale Vaší nechuti na tenhle výlet se nedivím. A z pokrytectví těch ostatních co se tam jedou předvádět je mi opravdu, ale opravdu na bli.. pardon na zvracení.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční