Jednou na multikulti a politickou korektnost zdechneme, nebo nám mírumilovní muslimové upižlají všem hlavy

Petr-Paulczynski.jpJak tak pozoruji to multikulturní třeštění, kdy v Dánsku málem zavřou Mikuláše protože má černýho čerta a v Americe málem zavřou ředitele, co nechce černochovi dovolit dělat Santu, tak docházím k názoru, že na tu politickou korektnost zdechnem. To skončí tak, že v celé EU zakážou vánoční stromky. Pouze ti odvážnější si za zataženými žaluziemi a potmě šoupnou na lustr jednu větvičku.

Protože, považte, takový stromeček je symbol křesťanských svátků a to by mohlo urazit ty kluky multikulturní přistěhovalecký co pak na ulici někomu upižlají hlavu. Taky prý takový stromek sežere se žárovičkama plno proudu. Jeden prý zkoušel prosadit žárovičky úsporné, ale ukázalo se, že než se nažhavily, bylo po svátcích. A taky se ukázalo, že takové osvětlení by stálo pětadvacet tisíc, což by moc lidí nekoupilo. Bruselská radnice dokonce loni nevztyčila tradiční vánoční strom. Prý to mohlo urazit početnou muslimskou menšinu.

Militantní vůdce islámské menšiny v Belgii před časem prohlásil, že pro nevěřící Evropany nemají muslimové špetku pochopení a soucitu. A Belgičanům vzkázal, že jestli se jim muslimské zvyky a názory nelíbí, ať Belgii klidně opustí. To by mohlo působit jako lokální půtka pomateného náboženského fanatika. Ale krok bruselské radnice svědčí o něčem jiném. Problém je vážný.

Co když teď praští do stolu křesťanská většina (a že by k tomu měla věru pádný důvod) a usoudí, že pro muslimské hosty návštěva jejich země skončila. Sbohem. Ti už se zjevně cítí v Belgii doma více než Belgičané, takže o nějakém odchodu nebudou chtít ani slyšet. Zato začnou hlasitě křičet cosi o diskriminaci, pošlapávání svatých práv jejich víry a možná sem tam položí nějakou tu bombu na podporu svých argumentů. A tak si braňme naše zvyky. Se stromečkem, Ježíškem a s vánočním cukrovím.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční