Roste u nás Putinova družina přívrženců zdravého rozumu?

Jiri_hermanek-01Samozřejmě, jak jinak? Vždyť naše současná „demokratická“ propaganda již v mnohém překonává absurdity komunistické éry. Tehdy propaganda, stejně jako ta dnešní, samozřejmě lhala, ale nikdy by se nepustila do takové absurdity, jakou by bylo vynášení prostitutky Christiny Keeler za to, že před padesáti lety způsobila pád britského ministra obrany Johna Profuma.

Prostitutka nebo chcete li call girl, což je v zásadě totéž, ale jemněji řečeno, zůstala i pro Rudé Právo vždy prostitutkou, i když vlastně „posílila tábor míru a socialismu“. Teď je to ale jinak, každá prostitutka, která by způsobila pád Vladimíra Putina, by byla glorifikována.

O skupině exhibicionistek, které si říkají „Vzpurné udičky“ se samozřejmě nedá říci, že by to byly prostitutky, protože dobrá a poctivá prostituce, to je v každém případě počestné povolání, což se o těchto děvčatech nepochybně říci nedá.

Pokud si nějaká na veřejnosti nacpe celé kuře do své kšandičky, se nedá říci nic rozumného. Nerozumné činy totiž nelze rozumně komentovat, to je přirozené. A jakmile se další exhibice konala v kostele, byli uraženi a pohoršeni věřící, tak to také u nás musí sklidit souhlas, jásot a pochvalné ryčení. Vždyť byl napaden „arciďábel“ Putin.

A proč je Putin v očích západního světa takovým vyvrhelem? I na to je odpověď snadná. Má podporu většiny Rusů a postavil Rusko na nohy. A to se Západu, jehož součástí se začínám stydět být, vůbec nehodí do krámu.

Kdyby se Zimní Olympijské Hry 2014 konaly třeba v Las Vegas a v přilehlých horách, tak se televizní štáb, který by tam za „veřejnoprávní“ Českou televizi jel „poprdí“ servilitou, jak skvěle to je zorganizované, i když každý ví, že odtamtud to do hor vůbec není blízko.

Ale to, co jsem před pár měsíci v naší-vaší televizi viděl o přípravách v Soči, tak vypadalo tak, jakože se chystá onen proslulý „výbuch“ z knihy Zdeňka Jirotky Saturnin. Teď už to v Soči asi vypadá už normálně a proto jsem o tom od ČT už nic neslyšel.

Nedej Bože, aby v Rusku zvítězila nějaká taková „udičková“ revoluce a zmizel další ostrůvek pozitivní deviace v tomto moři lidskoprávního blábolu, Rodič1. a Rodič2. a stovek dalších lidskoprávních pitomostí, jimiž jsme neustále zahrnováni.

Homosexualitě a sexuální promiskuitě nelze zabránit. Manželsko věrnost přikazuje církev co církví je a často jsou těmi, kdo ji nejvíce porušují. Z toho plyne, že zákon zakazující homosexualitu je nesmysl (ostatně již zde byl) a stejně nesmyslným by byl i zákon zakazující promiskuitu.

Jenže, jedna věc je zakazovat činnost a druhou je zakazovat její propagaci. V mnoha státech není konzumace alkoholu nijak omezována, ale reklama na něj je zakázaná. Takže, co je špatného na tom, když se ruský národ, ve své převážné většině, nepřeje homosexuální propagaci v médiích a jinde.

Ať si každý v soukromí dělá, co chce. Sám bych byl první, kdo by se ozval, kdyby byl někdo za svoji sexuální orientaci diskriminován. Ale propagace je zcela jinou věcí a tu, podle mě, zákonem upravit lze a do zákonné úpravy, kterou Rusové přijali, je nám v podstatě naprosté kulové hovno.

Nevím, jestli to je správné rčení, ale často se říká „Já pán, Ty pán“ a u toho bych v tomto případě zůstal a nechal Rusy ať činí to, co pokládají za správné.

Zdroj: Blog autora