Teroristická základna Hamásu a OOP, kterou politicky korektně nazývají „velvyslanectvím“, musí z Prahy ihned zmizet. Ať táhnou k čertu Palestinští teroristé

Džamál Muhammad al-DžamálChápu rozčilení obyvatel městské části Praha –Suchdol, kteří mají strach o svoji bezpečnost a žádají, aby palestinské zastoupení z jejich čtvrti zmizelo. Je to zhoubný relikt z komunistické éry, kdy socialistické Československo v rozporu s mezinárodním právem diplomaticky uznalo neexistující tzv. stát Palestina a de facto tak legalizovalo arabský terorismus. Prosím podepisujte petici za zrušení této anomálie.

Lidé mají po podivném výbuchu trezoru v rezidenci palestinského velvyslance strach, co bude následovat. Je otřesné, že se něco takového mohlo vůbec stát, protože byly hrubě porušeny české zákony, které jištění trezoru pomocí výbušnin zakazují. Stejně tak je nehorázné, že u Palestinců byly nalezeny zbraně, které by mohly sloužit k vyzbrojení teroristické jednotky. Znamená to tedy, že Palestinci zneužívali diplomatické pošty k dopravě zbraní a výbušnin a plánovali, že z našeho území budou podporovat teroristy? Nejspíš ano.

Celý tento problém vznikl v éře hluboké totality, kdy komunistický Sovětský svaz a jeho satelity podporovaly palestinský terorismus a útoky na jediný demokratický stát v oblasti -Izrael. V roce 1988 pak komunistické Československo uznalo tzv. stát Palestina, který ve skutečnosti neexistoval. Tento tzv. stát, který otevřeně v rozporu s Chartou OSN vyhrožoval zničením židovskému státu a používal terorismus k dosažení svých cílů, byl od začátku nelegální. Proto i jeho diplomatické zastoupení v Praze je nezákonné.

Bylo by už konečně na čase, aby Česká republika našla odvahu, toto podivné palestinské velvyslanectví v Praze zrušila a jeho tzv. diplomaty vypověděla. I když se obávám, že za ministra zahraniční Lubomíra Zaorálka se toho asi nedočkáme, i když v Černínském paláci leží vypracována expertíza, která potvrzuje protiprávnost existence tohoto diplomatického zastoupení. Petice k podpisu zde.

Zdroj: Blog autora | Titulek redakční