Muniční sklad Palestinců na pražské ambasádě aneb česká Casablanca?

Lukáš LhoťanKolik Palestinců potřebujete na výměnu žárovky? Ani jednoho raději budou sedět, nadávat a požadovat, aby OSN odsoudila židy a Čechy za to, že jim ta žárovka praskla. Za vše přece mohou židé (Izraelci) a Češi, že? Tento vtip jen dobře ilustruje bobtnající průšvih jménem palestinská komunita v ČR. Pominu teď fakt, že mnozí z Palestinců žijících dnes v ČR byli za komunistického režimu vycvičeni v teroristické činnosti a špionážních aktivitách. Spíše chci čtenáře upozornit na důležitou okolnost celého případu.

Je stále zřejmější, že Palestinci na své ambasádě skrývali nejen výzbroj pro středně silnou útočnou jednotku, ale i trhaviny. K čemu že to diplomaté „pacifistické“ Palestiny potřebují v Praze slušně velké množství trhavin a útočných zbraní, ponechme stranou.

Zamysleme se spíše nad slovy palestinského ministra zahraničí, že si jejich lidé tento arzenál schovávali v Praze již zhruba třicet roků! Ano stát Palestina si v rozporu s českými zákony budoval v Praze slušný muniční sklad. Vzhledem k tomu, jak často Palestinci rádi inklinují k teroristickému způsobu diplomacie, to není zjištění nikterak příjemné.

Jenže co česká kontrarozvědka BIS? Co ona k tomu může říci? Nic. Raději mlčí. Palestinci po zásahu české policie okamžitě poslali do Prahy své komando, prý aby vše pomohlo vyšetřit. Celému scénáři však může věřit snad jen dosti zfanatizovaný islamofil či arabofil. Jejich úkolem je spíše jen zamést vše pod koberec a „dohodnout“ se s českými politiky na tom, aby vše potichu vyšumělo.

Bývalý náčelník generálního štábu České armády Jiří Šedivý řekl, že Česká republika mohla Palestincům sloužit jako překladiště zbraní při jejih pašováni a distribuci (komu asi?).

Palestinci však udělali chybu, která umožnila české policii provést razii, při které na ambasádě zabavila zbraně a chemikálie, nejspíše na výrobu bomb – a tak mají Palestinci i BIS zaděláno na dost velký průser. Kde je totiž záruka, že podobné muniční sklady Palestinci neskrývají i na svých dalších ambasádách v Evropě? Je normální, že v Praze měli Palestinci podle ČTK kolem 70 samopalů?

Jak je zároveň možné, že si Palestinci vybudovali muniční sklad a porušovali tím české zákony, nemluvě o obecném ohrožení obyvatel, a BIS nekonala? Nekonala, protože to tolerovala nebo to nevěděla? Již ve své knize Islám a islamismus v České republice jsem upozornil na skutečnost, že informátoři BIS z řad Arabů a muslimů často informace překrucují a kontrarozvědku mystifikují (anotace knihy zde). Faktem je, že z osobní zkušenosti vím, jací nedůvěryhodní spolupracovníci z těchto komunit jsou s BIS v kontaktu.

Inu, kauza brzy mediálně vyčpí. Politici se jistě s Palestinci domluví, vše bude zahráno do ztracena a obyvatelé České republiky budou tímto palestinským poselstvím míru i nadále ohroženi. Nezbývá, než se modlit, aby se Palestinci v budoucnu spokojili s obyčejnými zbraněmi a výbušninami a nerozhodli se do svého muničního skladu v Praze na Suchdole zařadit i bojové plyny či malé atomové bomby ….

Občané České republiky a obyvatelé Prahy naštěstí již mírumilovnosti Palestinců nevěří a začínají organizovat protesty. Jak proti mírumilovným a neškodným Palestincům, tak také proti neschopným a nečinným politikům a úřadům.

Tedy, vlastně oprava a velká omluva – zatímco kontrarozvědka selhala a naši politici v čele s ministerstvem zahraničí dělají stále zřetelněji vše, aby vlezli Palestincům do análního otvoru, místní samospráva se bouří a policie ještě chápe, kdo ji ze svých daní platí a koho že to má chránit. Tedy nás, občany této země, a ne palestinské riziko.

Na sociální síti Facebook.com již vzniklo několik iniciativ proti existenci palestinského muničního skladu (ambasády) v Praze i do budoucna.

Zdroj: Blog autora