Zločinecká medicína udělá ze zdravého dítěte človíčka otráveného všemožnými jedy dnešních šarlatánů. To vše jen pro zisk farmaceutických lobby

dítě-1Pavel Klaus připomíná zapomenutou „banalitu“: Braňme děti před nebezpečnou medikací a všehoschopností některých rodičů. Zvítězí zdravý selský rozum? Mezi velice často používané zbraně rodičů bojujících o svěření dítěte do své péče patří zneužívání medicíny a manipulování zdravotního stavu dítěte, účelové vytváření diagnóz a následné obvinění druhého rodiče (který se snaží pouze zabránit nesmyslné medikaci a léčení svého zdravého dítěte) jako toho, kdo odmítá léčbu, která je dle prvního rodiče a lékařů nutná. Začarovaný kruh, který je o to složitější, že na něm nevydělává pouze ten nerozumný a všehoschopný rodič, ale i průmysl medicínsko-farmaceutický a kosmetický. Princip je jednoduchý:

Začne to imunologií

Dítě začne chodit ve třech letech do školky, začne být častěji nemocné a z naprosto přirozeného jevu, který provází 99 % dětí, se vyrobí diagnóza. Začne to imunologií, dítě dostává diagnózu zhoršené imunity, fasuje zázračné tabletky. Pokračuje se kvůli rýmě na alergologii, dítě je označeno za alergika, fasuje tabletky, následně za astmatika v počátečním stádiu, fasuje opět farmaka. Následuje trhání nosních mandlí, zákrok prováděný v narkóze.

Rodič, který chce uzurpovat dítě do své výlučné péče, což je první příznak nenormálního chování nezralého rodiče, okamžitě vycítí příležitost a vše použije ve svůj prospěch i za cenu medikace vlastního dítěte. Druhý rodič, který se snaží uchránit své dítě, je označen za toho ubližujícího, který brání v léčbě, a hned jsou důvody pro svěření dítěte prvnímu rodiči.

Jedy dnešních šarlatánů

V průběhu soudů vytvoří za pomoci psycholožek ještě např. hyperaktivitu, kterou je potřeba také utlumovat farmaceutickou léčbou, a z naprosto zdravého dítěte, které mohlo s nudlí u nosu běhat po ulici, se stává človíček otrávený všemožnými jedy dnešních šarlatánů.

Nedávno mluvil v televizi nějaký starý chemik, který se v hodinovém pořadu snažil vysvětlit, že na sklonku své kariéry zjistil, že chemie vlastně vůbec nic neví, nezná a je teprve na úplném začátku své vědy. Zkušený mikrobiolog, se kterým byl také veden dlouhý rozhovor, vysvětloval úplně to samé. A medicína? Jaké dva vědní obory využívá nejvíce? No přece chemii a mikrobiologii. A teď se podržte, doktor ví přece vše!

Zasahovat do zdravého růstu našich dětí

Doktor ještě nedávno věděl a na univerzitě vyučoval, jak léčivé je pouštění žilou. Jak účinné bylo v době husákových dětí trhání krčních mandlí, užívání acylpirinu, plošné vyoperovávání slepého střeva při nepatrných potížích atd. Věděl, že krční mandle nejsou potřeba, věděl, že slepé střevo není potřeba, v Africe vědí, že stydké pysky a klitoris není potřeba, v Americe zase vědí, že předkožka způsobuje záněty a je nutné jí odstranit. Kde jsou tyto metody dnes?

Poznatky patologa, kterého přestaly bavit nemoci – Díl V. Kazuistika: Otřesný případ dívky, kterou lékařka léčila metodou „počkáme, až to přejde“, pak navrhla hospitalizaci

V každé době mají lékaři zaručeně moderní preparáty a metody téměř bez vedlejších účinků. Dokonce i zubní pasty z 80. let už byly prohlášeny za tehdejším dětem zdraví škodlivé. A to nechme stranou ještě kosmetické preparáty, voňavky, laky na vlasy, opalovací krémy se zázračnými účinky ochrany atd. Kosmetický průmysl chce také zasahovat do zdravého růstu našich dětí, aby si urval svoje.

Nebezpečná medikace

Psycholog vám řekne, že dnes už víme, že narkóza je spouštěčem mnoha psychických poruch v průběhu života. Stojí nyní moderní operování nosní mandle kvůli rýmě (a navíc stejně neúčinný zásah) za prodělanou narkózu malého človíčka? Kdo z těchto metod léčení má vlastně prospěch?

Braňme děti před nebezpečnou medikací vychytralé medicíny a všehoschopností některých rodičů. Podpořme zdravý selský rozum.

Zdroj: protiproud.cz