Ruské matce vzali v Nizozemsku děti kvůli přesolené polévce

Anna PaskarDůvodem pro odebrání dvou dcer Anny Paskar, Rusky z Moldavska žijící v Holandsku, byla přesolená polévka. Před osmnácti měsíci byly obě vnučky slavného moldavského režiséra Vasila Paskara odebrané nizozemskými sociálními úřady. Jejich matka svědčí: „Jmenuji se Anna Paskar. Je mi 40 let. Vdala jsem se za Holanďana, který se stal noční můrou pro mě a mé dvě dcery. Dokonce i během těhotenství mě velmi bil. A mou malou dceru, která měla pouze 4 roky, v záchvatu divokého hněvu shodil ze schodů. Jako následek utrpěla otřes mozku, což potvrdili i holandští lékaři. Zpočátku byl manžel postaven před soud a obviněn z domácího násilí a z krutého zacházení s dětmi. Pak však na mě začal psát stížnosti na místní sociální orgány pro ochranu dětí, které mají zcela legitimní právo odebírat děti okamžitě, i v případě anonymní stížnosti na rodiče. Tato služba se v Nizozemsku nazývá Buro Jeugdzorg.

Jeden děsivý den mi zavolali ze školy a oznámili mi, že tato organizace vzala mé dvě děti přímo ze školy… Důvodem pro jejich odebrání a předání do „nové rodiny“ byla přesolená polévka, což jako vtip uvedla moje starší dcera při výslechu, který prováděli pracovníci holandské sociální služby. Pak následoval krutý výrok: „odejmutí dětí bez možnosti návštěv a korespondence“.

Do své zprávy nizozemská sociální služba napsala: „Ruská matka neumí vařit. Jejím dcerám nechutná jídlo připravené jejich ruskou matkou. Je nutné velmi přísné odloučení.“

„Děti mi dovolili vidět jen dvakrát za měsíc po dobu 30 minut. Mají pokaždé nová zranění. Moje starší dcera měla pětkrát zlomenou ruku, 2krát měla při setkání se mnou na rukách nezahojené rány po popáleninách. A mladší, 6letá dcera, měla zlomenou nohu.“

Podotýkáme, že všechny děti na území Nizozemska jsou holandským majetkem. Tedy hlavním „pečovatelem“ o každé dítě je nizozemský stát. Biologickým rodičům stát svěřil výchovu vlastních dětí pouze na přechodnou dobu do prvního provinění, kvůli němuž může stát odebrat rodičům právo na výchovu a předat toto právo jiným najatým rodičům č. 3, č. 4, … 25 atd. Úloha „biologické matky“ v nizozemské společnosti není podstatná.

„Matka“ se v Holandsku přijímá jako přežitek minulosti, jako archaismus.

Zdroj: EUportal.cz | Původní zdroj: stopautogenocide.sk