Svoboda slova znásilněná: Proč je vydání historického pramene Program NSDAP v ČR trestné?

programMyslíte si, že České republice a potažmo v Evropské unii je svoboda slova? Ne, není. V rámci EU a tím potažmo u nás jsou dva typy cenzury. Tzv. politická korektnost, která předem některé myšlenky a slova považuje za nesprávné a zatím se jejich nositelům a řečníkům vysmívá a zesměšňuje je, nebo z nich dělá blázny. Proč asi? Protože mají pravdu. A pak tady máme cenzuru, která Vás rovnou kriminalizuje. O kriminalizaci v rámci cenzury by mohl povyprávět Pavel Kamas, spoluzakladatel vydavatelství guidemedia etc s. r. o. Na vlastní kůži právě prožívá, co to je kriminalizace svobody slova. Jeho soukromý účet v ČR a firemní účet je odstaven a sám je za vydání knihy Program NSDAP trestně stíhán státním zástupcem Městského státního zastupitelství v Brně Mgr. Janem Petráskem.

Hned v úvodu knihy Dip. Ing. Gottfrieda Federa s celým názvem Program NSDAP a jeho světonázorová podstata je uvedeno: „Vydavatel prohlašuje, že dílo vydává pro účely historického bádání. Jeho cílem není propagace žádných politických názorů a myšlenek. Tato publikace je určena pro studijní účely.“ Proto je třeba položit si otázku: Umí státní zástupce Mgr. Jan Petrásek z brněnského Státního zastupitelství číst? Nebo práce historiků je u nás trestná? Odpověď je překvapivě jednoduchá, ale jiná nežli bychom čekali. Číst patrně umí, otázka je zda je schopen pochopit text. Dále ovšem musíme podotknout, že dnes i v minulosti se snažili všemožní komunisté a postkomunisté nalhávat jedno: Nacisté byli extrémní pravicí. To je ovšem jejich účelová lež.

Svoboda slova je pošlapána a nachází se někde v kanále aneb Jak pěkně po bolševicku zničit Guidemedia

A nyní jsme u jádra pudla. Po přečtení programu NSDAP od Federa zjistíte, že  tvrzení o extrémní pravicovosti nacistů, není nic jiného než lež. Daný historický pramen jasně dokazuje, že nacisté byli extrémní levicová strana, která budovala socialismus, tak jako komunisté v Sovětském svazu. To že komunisté a nacisté byli nepřáteli, nemění nic na tom, že budovali obě ideologie socialismus, ovšem každý byl s jiným přívlastkem. Mrtvoly zůstaly po obou ideologiích. Ono trestné tedy není vydání historického pramene ke studiu dějin, nýbrž to, že tím odhalujete pravdu a demaskujete největší lež, která se po druhé světové válce započala šířit po celém světě.

„Úkolem národního hospodářství je krytí potřeb, a nikoli co nejvyšší rentabilita úvěrového kapitálu“; „Peněžnictví je ve službách státu; boháči nesmí tvořit stát ve státě; proto je našim cílem: Zlomení úrokového otroctví…“; „Blaho národa však vytyčuje hranici nezřízenému hromadění bohatství v rukách jednotlivce“; „Zavedení povinného pracovního roku pro každého…“; „Podíl všech na zisku“; „Zdolání bytové nouze rozsáhlou výstavbou nových bytů…“ Tyto citáty pocházejí za a) z komunistického manifestu, nebo z jakéhokoliv komunistického programu, který se prosazoval nebo se i nyní slibuje, že bude prosazen nebo za b) z Programu NSDAP?

Kdo si myslel, že za a) je správně, tak se hluboce zmýlil, citace byly pořízeny právě z knihy Program NSDAP a jeho světonázorová podstata od Dip. Ing. Gottfrieda Federa za jehož vydání jsou Pavel Kamas a jeho guidemadia etc s. r. o. stíhání. Pročpak asi? Ovšem omlouvám se těm, co si mysleli, že za a) je správně, protože obě ideologie jsou si velmi podobné, to jen lež politické korektnosti a hrozba vysokými tresty může za to, že neznáme pravdu a nesmíme pravdu znát. Když pravdu poznáme, tak zjistíme, že Hitler byl nelidský netvor a jeho ideologie nelidská, tak stejně jako třeba Lenin, Stalin a jejich komunismus.

Komunisté neprohráli studenou válku, ti ji vyhráli. Stačí se podívat, kdo vládne v jižní Americe, kdo sedí v Bílém domě a podává si ruku s bratrem Castra, který byl komunistický vrah, tak jako Mandela nebo Arafat. Stačí se podívat do Evropské unie, kdy Barroso je taky maoistický komunista. Proto se musí pravda tvrdě trestat, ono totiž komunisté jsou to stejné, co nacisté. A uvidíte, když si knihu, o které píšeme, pročtete pořádně, tak zjistíte, že i dnešní politika EU je založena na principech nacistického Německa. Taky buduje novou sjednocenou Evropu a nového člověka – Evropana.

Na sklonku 20. let vydává Gottfried Feder, Vůdcem po dlouhou dobu autorizovaný expert pro hospodářské otázky hnutí, podrobně komentovaný výklad stranického programu NSDAP. Ten nyní od roku 1945 vychází v českém jazyce vůbec poprvé. Dokáže se s ním český čtenář svobodného 21. Století samostatně kriticky vypořádat?

Jen okrajově k osobě či trapné figurce Petráskovi: Právě tento státní zástupce zametl pod koberec trestní oznámení, které bylo podáno na muslimy z okolí brněnské modlitebny, kteří se rádi v modlitebně fotí s automatickými zbraněmi a pak prokazatelně šíří náboženskou nenávist. Mgr. Jan Petrásek je za naše peníze člověkem, který znásilňuje svobody, které jsou nám garantovány Ústavou, a sám je v dnešním totalitním režimu beztrestný, tak jako všichni prokurátoři v totalitách.

Co je důvodem smrti velvyslance teroristické palestinské samosprávy? Pravdu nám nikdy neřeknou

Komunisté se tady roztahují, a ač máme zákon o protiprávnosti komunistického režimu, tak si své bludy, které vraždily a mají miliony lidských obětí šíří beztrestně dál. Tak se nedivme, že ten kdo poukáže na to, že komunisté, nacisté a dnešní šiřitelé nové Evropy jsou stejní, tak musí být potrestán. Třeba jen zbytečným trestním stíháním. Dnes takovým způsobem. A zítra je rovnou zavřou do vězení nebo do blázince, v tom byly nacisté a komunisté taktéž stejní.

Můžete se těšit na další článek. Příště budeme referovat o další knize, kterou inkvizitor a prokurátor v jedné osobě Petrásek taky propaguje tím, že za její vydání vydavatele trestně stíhá, tam navíc i autora předmluvy Lukáše Beera.

Bude se jednat o knihu Adolf Hitler Projevy. Je děsivé, že když do ní nakouknete, tak si nepředstavíte Hitlera jak řeční, toho si už málokdo pamatuje, ale vidíte před očima José Manuela Barrosa. Ten vede absolutně stejné řeči. Tak proto asi také to stíhání na příkaz velkého soudruha z Bruselu.

Citace byly použity s výslovným svolením vydavatele guidemedia etc s. r. o. BRNO
z knihy Gottfried Feder:
PROGRAM NSDAP a jeho světonázorová podstata
,
které vydalo nakladatelství guidemedia etc v Brně roku 2013.
Původní vydání roku 1933.
ISBN 978-80-905310-5-5
www.guidemadia.cz