Obhájci islámu lžou a chtějí vyhazovat kritiky islámu ze zaměstnání

Střet mezi zastánci a odpůrci islámu se posunul opět do nové roviny. Stoupenci islámu začali na internetu vytvářet na různých webech falešné profily pod jmény veřejně známých odpůrců islámu a poté z těchto profilů urážejí a vyhrožují stoupencům a obhájcům islámu. A tyto vyhrůžky a urážky jsou pak používány jako podklady ke kampaním vůči odpůrcům islámu v jejich zaměstnáních.

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Posledním cílem této sofistikované kampaně se stal jihočeský učitel Martin Konvička. Již několikrát se pokoušeli různi obhájci islámu vyhodit ze zaměstnáni kritiky islámu. Například aktivista webu Čechy v ČR nechceme Karel Goldmman alias Karel Roztočil, který psal vedení jihočeské univerzity dopisy útočící na učitele M. Konvičku, ale i používající lživé obvinění.

Vedení univerzity se ovšem za svého učitele postavilo a zdůraznilo, že ctí svobodu slova, názorů a svéráznost svého učitele a položilo řečnickou otázku, jestli by byl Karel Goldmman spokojen, kdyby byl učitel Martin Konvička za své názory poslán do koncentračního tábora?

To milé islamofily a multikulturalisty nejspíše tak rozzuřilo, v situaci kdy rádo každého svého názorového odpůrce a kritika islámu označuji za nacistu, že přistoupili k mnohem sofistikovanějšímu pokusu o společenskou likvidaci Martina Konvičky.

Obhájci islámu a multikulturalisté vytvořili falešný profil na sociální síti Facebook.com vydávající se za Martina Konvičku a začali sprostě nadávat a vyhrožovat sami sobě. Poté co takto vytvořili „důkazy“ začali psát na stránky jihočeské univerzity a šířit po internetu obrázky citující tyto údajné výroky Konvičky a volat po jeho potrestáni vedením jihočeské univerzity.

Zde je ukázka jednoho takového obrázku s falešnými citacemi Konvičky:

konvickahamza.bmp

Jenže každá lež má milí milí islamofilové a multikulturalisté krátké nohy. A tak se podařilo cely tento váš podvod nejen odhalit, ale i identifikovat osobu jenž ho stvořila. V diskuzi na stránce podporující výstavbu mešit v České republice se totiž jedna ze známých postav obhajující islám v České republice Lenka Martínková přiznala, že to ona založila falešný profil Martina Konvičky a záměrně jeho jménem vyhrožovala a nadávala.

Ukázka screenu debaty zde:

994422_711708638853405_759988456_n.jpg

Tedy měli bychom si vzít z celé věci ponaučení. Obhájci islámu a multikulturalsité opět překročili hranici povoleného a pomoci lží a manipulací se pokusili o společenskou likvidaci odpůrce islámu v České republice. Když nic jiného je to ukázka toho, že nemají protiargumenty a také toho, že jsou ochotní pro svou lásku k islámu a multikulturalismů čehokoliv. Již ve své knize Islám a islamismus v České republice popisuje některé z přetvářek českých islamistů (anotace zde).

Ještě větší legraci je i to, že ke kampani proti Martinu Konvičkovi se přidali i aktivisté kolem islámské skupiny Sharia 4 Czechiana niž upozorňuje Bezpečnostní informační služba ve své výroční zprávě, jako na potencionální riziko. Představitel této skupiny Jan Hamza Velička z falešných výroku Martina Konvičky vytvořil obrázek a začal jej sdílet a umisťovat na stránku jihočeské univerzity na Facebook.com.

Mysleli jste si, že po 89 již nebude nikdo pronásledován a vyhazován za své názory, Šeredně jste se spletli! Naopak nevyznávat dogma mírumilovného islámu a mulikulturalismu z vás také udělá terč, jakmile veřejně řeknete něco proti islámu a jeho multikulturním spojencům. Inu co čekáte od obdivovatelů islámu a bolševického konceptu multikulturalismu?

Zdroj: Blog autora