Exoti se slítají: Samková bude kandidovat za Okamurův populistický eintopf Úsvit

Naposledy když tato naše matka Tereza obhajovala nebohé mačetáře tak vášnivě, až ji z toho soud vyloučil. Myslím, že ještě zkoušela kandidovat na prezidentku a poté zase někoho žalovala, ale to už bylo taková veselá historka z natáčení. Již delší dobu pozoruji tuto mediální právnickou hvězdu, paní doktorku Samkovou, dříve i Veselou. Mimo jiné i proto, že je to Brňačka a že svého času byla i manželkou Romského aktivisty Veselého z kteréžto doby jí asi zbyla slabost pro některé pachatele. Její „sláva“ dosáhla až tak hvězdných výšin, že si ji pozval do svého pořadu jímž politicky školí národ, sám velký protikorupční guru Kraus.

JUDr. Klára Samková - z rodinného veselého alba

JUDr. Klára Samková – z rodinného veselého alba

Rovněž se mi občas objevovala na FB jako přítelkyně některých mých přátel a to až do doby kdy mne po nějakých mých komentech hrdinně zablokovala. Ač mnohými vnímána kontroverzně, ponechávala mne celkem vklidu. S jedinou výjimkou a to když hodlala převzít obhajobu těch mačetářů. To mě hodně nastolicovala. Naštěstí jí byla tato obhajoba znemožněna, což je ovšem jiný příběh. Poté, co se začaly objevovat zprávy, že naše Klárka vstoupí do obhajoby „vinaře“ Ratha, říkal jsem si: ha, pomsta je sladká. Poté následovalo několik protichůdných zpráv kdy Ratha zastupovala a hned zase Ratha nezastupovala. Zase mediální bublina.

Když nedávno založila paní doktorka nové stránky, zatím bez blokací nepříjemných diskutérů, s podtextem že jde o stránky politické, říkal jsem si, kampak zase holka budeš kandidovat. Naposledy se vyjádřila ke zrušení lustračního zákona: „V kontextu dnešní doby považuji rušení lustračního zákona za zcela účelovou záležitost, šitou na míru potřebám jednoho muže – velkého akcionáře podniku jménem Česká republika. Co se týká ideologického podkladu samotného, stejně tak a se stejnými argumenty bychom mohli povolit NSDAP…. Jeho členové už přece taky žádní nejsou, tak co…. Zrušení lustračního zákona je plivnutím do tváře všem, co zvonili v listopadu 89 klíči.. Zatím je stále řada osob, spjatých s minulým režimem, aktivními členy společnosti. 25 let se zdálo, že se spokojí se svou činností v ekonomické sféře, nyní jim lustrační zákon brání v tom, aby se vrátili i do sféry politické. Takže si naopak myslím, že jestli někdy bylo lustračního zákona opravdu zapotřebí, tak je to právě nyní.“

Ale to už je holt doktorka Samková. Ta paní umí ale vyvolat emoce. Marketingově tomu nelze nic vytknout. Jen jsem si pořád říkal. Co ta baba sleduje. Až dnes. Vyběhla zpráva,že kandidátku do evropských voleb povede u Okamury Samková. Exoti se slítají.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno | Titulek redakční