Kosovo v područí amerického nacismu. Bylo ničeho, vypalováno a ukřižováno. Přijde čas, kdy bude vzkříšeno a vstane z mrtvých! Podívejte se, co znělo Václavákem

Před šesti lety kosovsko-albánští teroristé, toho času převlečení do skvěle padnoucích obleků za politiky, vyhlásili nezávislost jihosrbských provincií Kosovo a Metohije na Srbsku. Tento separatistický akt začalo okamžitě podporovat několik západních zemí, kteří tím šli zcela proti mezinárodnímu právu a konkrétně pak i proti stále platné Rezoluce č. 1244 Rady bezpečnosti OSN.
Kosovo je Srbsko
O tom, jak Albánci na Kosovu a Metohiji po celé roky zacházeli se Srby snad ani netřeba mluvit. Stovky tisíc jich bylo vyhnáno, mnoho povražděno, celé rodiny přišly o své majetky a dodnes jim nebylo umožněno se vrátit. Dodnes nebyla vyšetřena ani jediná vražda, ani jediný zločin. Proč? Protože kosovští Albánci mají (zatím) mocné spojence. Kosovo je v područí amerického nacismu (jak jinak lépe nazvat promyšlené rozvracení, vykrádání a ovládaní světa?).

Kosovo bylo ničeno, vypalováno, znesvěcováno  a bylo ukřižováno. Přijde čas, kdy bude vzkříšeno a vstane z mrtvých. A možná se ta chvíle velmi rychle blíží.

Toto všechno jasně dali najevno (nejen) členové sdružení Přátelé Srbů na Kosovu, kteří se jako tradičně sešli na Václavském náměstí v Praze, aby svůj nesouhlas řekli nahlas. A budou se scházet do té doby, než se Kosovo a Metohije opět plně vrátí pod srbskou kontrolu a vládu.