Nová a lepší ODS? Ale blbost, ještě větší humus než před tím…

Před měsícem proběhl náš poslední kongres. Mezi členy zavládlo nadšení podobné budovatelům komunistických staveb mládeže. Prý nás vyvede z krize, prý získáme zpátky pravicové voliče. Já přitom nevidím nic, co by ke konci naší krize byť je směřovalo. Stačí se podívat, co nové vedení za ten měsíc udělalo. Předseda P. Fiala se stále rozkoukává. V ODSce a politice je to nováček. Jeho názory lze zatím označit za liberální, spíš než konzervativní a pravicové. Například jeho představa o „reformě EU“ ze vnitř je směšná. Stejně jako obava vyjádřit se otevřeně k problematice menšin a multikulturalismu.

Ilustrační smímek

Ilustrační smímek

První místopředseda J. Zahradil podle očekávání zmizel ze scény do Bruselu. První místo na kandidátce do EP má zajištěné a tak se na nás začne usmívat až těsně před volbami. Žádné pravicové názory veřejně projevovat nezačal. Noví místopředsedové by dokonce možná udělali lépe, kdyby mlčeli. E. Tošenovský jako dobře placený turista odcestoval do Bruselu. Před tím celkem nepochopitelně ještě stihnul kritizovat presidenta Zemana. Prý nám tu zavádí prezidentský systém. Když pominu, že Zemana většina členů ODS volila, tak musím tyhle chytrolíny upozornit na fakt, že pro přímou volbu presidenta hlasovala i ODS. M. Kupka převzal po Jiřině P. zastoupení 4% menšiny ve vedení ODSky a na serveru pravý břeh rozvíjí s pravdoláskaři revoluční rozumy. V tom si notuje s dalším místopředsedou M. Vystrčilem. M. Novotný se raději veřejně neprojevuje vůbec.

Přitom by bylo se k čemu vyjadřovat. Opustila nás Jiřina Pospíšil a zamířil k TOP 09. Jak na to reagovalo naše vedení? Nikdo neměl odvahu říct. „Je dobře, že ten buzerantský podrazák zmizel“. Prý je to pro nás ztráta. V čem? Vždyť současné běsnění prokurátorů je jeho dílo, následný pád ODS také. Víte, že jím vytvořený nová o. zákoník napříkladrazantně omezuje práva pronajímatelů domů a bytů? Tradičních to našich voličů? Máme tu novou vládu a její šílenou ekonomickou a pro unijní politiku. Proč to nekritizujeme? Protože ve vedení ODSky nikdo ekonomice nerozumí?

V nové vládě máme 3 neomarxistické extremisty a jejich šílenou sociálně lidsko-právní agendu. Proč jí nekritizujeme? Protože ji naši předáci sami podporují? Naši poslanci Černochová a Svoboda místo toho v létě zase podpoří gay pride a 1. místopředseda Zahradil zasedne v porotě Miss Vietnam. Proč se nevyjadřujeme k nárůstu eu byrokracie? Protože naši předáci mají z EU dobré bydlo? Zvolil jsme si špatně, přátelé ODSáci. Jen žasnu, že vám to ještě nedošlo!

Zdroj: ePortal.cz