Nesouhlasím s tím, aby nekřesťanská a zločinná EU prováděla brutální kolonistickou politiku na Ukrajině

Četní europolitici mluví o zavedení sankcí vůči prezidentu Janukovičovi a dalším oficiálním a z demokratických voleb vzešlým představitelům Ukrajiny. Je mezi nimi i mnoho politiků českých: Lubomír Zaorálek (a vůbec celá česká vláda), Zuzana Roithová, Štefan Fühle etc. Odůvodňují to jako nutnost zasáhnout proti rozněcovatelům násilí… Celé je to samozřejmě nesmysl. Protože viníkem násilností jsou “mírumilovní demonstranti”, jejichž přesnější charakteristika by ovšem zněla teroristé. Protože mírumilovní demonstranti nejsou po zuby ozbrojeni (a to nejen podomácku, ale i zbraněmi vojenských parametrů) a nevraždí policisty. Neničí město a vládní budovy, nenutí úředníky k odstoupení pod hrozbou zabití.

Ignác Pospíšil

Ignác Pospíšil

Europolitici mluví o demokracii, ale problém je, že ne banditi z náměstí, ale Janukovyč a jeho lidé byli zvoleni demokraticky a ve svobodných volbách a je to Evropská unie, která jedná jednoznačně protidemokraticky, když chce (s pomocí násilím vynucených předčasných voleb) odstranit řádně zvolené představitele jen kvůli tomu, že jednali v nejlepším zájmu své země a odmítli připustit její nevyhnutelné ekonomické zničení v bratrském obětí eurosvazu. Demokracie, páni europolitici, je o tom, že vládne, kdo byl zvolen, ne o tom, že se volby opakují tak dlouho, dokud není zvolen ten, kdo vám vyhovuje!!

Bylo by ale nespravedlivé zůstat pouze u domácích ukrajinských teroristů. Ti se mohou projevovat, jak se projevují, jen díky masívní politické a materiální podpoře ze strany Evropské unie a USA, která je motivována jen a pouze tím, že Ukrajina vedená Janukovyšem odmítla podepsat absolutně nevýhodné a pro její ekonomiku zničující asociační dohody. Pokud by měly být uvaleny sankce na viníky násilností, v prvé řadě by měly dopadnout na nejvyšší představitele USA a Evropské unie, jakož i české ministry a podobně.

Proč to zde píšu? Protože jako křesťan cítím povinnost říci, že naprosto nesouhlasím s tím, aby Evropská unie prováděla brutální imperiální politiku, jejíž podstatou je cílené vyvolávání převratů, třebas i násilných, ve státech, které se provinily tím, že se nechtějí nechat ze strany EU zotročit. Cítím povinnost říci, že považuji za zločince všechny evropské politiky, kteří podporují takovouto politiku. Mrzí mne, že k těmto zločincům a zločinným politickým subjektům patří i česká vláda a její představitelé. A taky jediná česká strana, která se už svým názvem otevřeně hlásí ke křesťanství.

Je na místě se ptát, zda my křesťané děláme vše pro to, abychom zabránili eurohujerským politikům zneužívat náš stát a autoritu plynoucí z našich hlasů k provozování nekřesťanské a zločinné politiky. Je na místě se ptát, zda máme alespoň základní představu, koho volíme a jakou politiku tím podporujeme. Myslím, že po tom, co teď můžeme sledovat, je povinností každého člověka začít hledat nějakou euroskeptickou stranu, které by dal svůj hlas, protože eurohujeristé nám jasně ukazují, že volit je znamená volit terorismus.

Zdroj: EUportal.cz