Toto může vymyslet leda tak debil: Srovnání roku 1968 u nás s dnešní situací na Ukrajině

Ukrajina, Putin, Krym kam oko pohlédne. Stovky podivných „expertů“ které nám denně servíruje naševaše televize. Prý chce Rusko anektovat Ukrajinu. Tak to jistě. Nezvládli Afganistán, nezvládli by ani Ukrajinu. Jiný expert České televize zase mudroval, že Putin chce zajistit rekreační oblast středomořských letovisek pro ruské oligarchy. Další blábolil o vysazení ruských vojsk na území Ukrajiny. Fakt? Copak Rusko potřebuje posílat nějaké nové vojáky?  Na to co potřebuje jich tam má dost. Takže další hysterie a vymývání mozků.

Výraz vypovídá o duševním zdraví a nemajetnosti na duchu - sám velký ZAO

Výraz vypovídá o duševním zdraví a nemajetnosti na duchu – sám velký ZAO

O srovnávání s rokem 1968 u nás ani nemluvě. To už musel vymyslet jen nějaký absolvent pomocné vysoké. Proč by Putin válčil, když mu stačí přivřít kohouty. Ostatně zrušení přislíbené slevy na plyn a zrušení přislíbené pomoci 15mld USD splní jeho záměry mnohem lépe. A vyhrůžky sankcemi? Že nepřijedou na summit G8?

To je něco jako kdyby Zaorálek vyhlásil embargo na Moroženoje. Taky europoslanec Rouček přišel se svým výronem a pravil, že je třeba zrušit Ukrajincům víza. Bože, kdo tyhle idioty volí? Tak třeba takový Jan Urban navrhuje omezit u nás vystoupení Alexandrovců. A EU? Při své závislosti na surovinách a plynu z Ruska se zmůžou jen na zlobné poštěkávání zpoza plotu. Sklízejí ovoce toho, co zaseli.

Zdroj: paulzynski.cz | Kráceno | Foto a titulek redakční, kdyby se to Zaovi nelíbilo…