Podvod s asociační dohodou; kontrolka mi bliká, ambasáda kliká…

loading...

Ne nezbláznil jsem se. To jsem si jen přečetl komentáře našich mladých Leninovců, kteří tak skvěle porozuměli odkazu svého vůdce Vladimíra Iljiče Uljanova, zvaného Lenin. Ten, když po pražské ilegální konference ruské sociálně-demokratické strany v roce 1912 zjistil, že je se svými soukmenovci v menšině, nazval svoji frakci bolševickou a tedy většinovou. A zdejší autoři a diskutéři, když zjišťují, že výsledky „karmakliků“ k citlivé otázce Majdanského teroristického puče neodpovídají jejich představám, tak to ihned prohlásí za „kliky“ Ruské ambasády.

Jiří Hermánek - Bloger

Jiří Hermánek – Bloger

Pravda, Rusko má teď k dispozici vynikajícího šifranta, imigranta z SŠA, Eduarda Eduardoviče Sněgoně, který už inicioval nákup nejnovějšího serveru IBM a nevýkonnějšího routeru firmy CISCO tak, aby bylo možné dynamicky měnit internetovou identitu hlasujících. Tzv. IP adresu.

Nadšení z té asociační dohody bude dozajista obrovské. Ve své původní verzi totiž předpokládala, že Ukrajina otevře svůj trh zboží z EU, zatímco trh EU zůstane ukrajinskému zboží uzavřen a trh práce rovněž.

Jestli má ovšem Rusko mít s Ukrajinou bezcelní zónu, pak nemůže připustit, aby k němu nekontrolovatelně a bezcelně proudilo zboží z EU a jeho zboží bylo, zcela logicky, vystaveno v EU clu.

Možná to neříkám úplně přesně, ale on ani ten prostý ukrajinský občan nezná ty věci naprosto přesně. A nyní mu jeho, pod hlavněmi samopalů instalovaná vláda, která ani náhodou neprošla nějakým lidovým hlasováním, prostě hezky tiše zařídí tento dárek.

loading...

Tak trochu mi to připomíná „vtipnou situaci“ dle staré písně „Já nechci jet na Havaj, tam za vodou…“ Mottem této písně je úvaha, že na Havaji netočí Plzeňské pivo a proto není žádoucí tam jet.

A ve druhé fázi té písně, kterou jsme si ale již přibásnil, manželka, která má už dost neustálých sporů s manželem, jde do spořitelny, vybere všechny rodinné úspory a koupí třítýdenní zájezd na Havaj.

A chudák manžel který lačnil po zdravém osvěžení tím nejlepším, co naše zem, samozřejmě kromě našich krásných kyprých děvčat, dává, se ocitne pod palmami a jediné co je k pití je příšerné americké pivo.

Zajímavé jsou též poukazy na ruskou domobranu na Krymu. Já se řídím tím, že ČT hodně zkresluje. Přikrášluje tam, kde je to žádoucí, tedy v Kyjevě, na Majdanu, protože to jsou, pěkně děkuji, naši „přátelé“.

A naopak ukazuje věci horší než ve skutečnosti jsou, protože jejich nositeli jsou naši „nepřátelé“ nebo alespoň nositelé myšlenek, které se nám velmi a velmi nehodí do našeho propagandistického krámu.

Určitě jsem viděli Bruce Willise ve třetím pokračování série Die Hard, citlivě přeloženo Smrtonosná past, jak si musel na tělo připevnit ceduli s nápisem „Nenávidím negry“ a jít s ní do Harlemu.

loading...

Takže si představte, že dostanete na výběr mezi dvěma alternativami:
1.S cedulí NENÁVIDÍM EU jít na Majdan v době té největší hysterie nebo
2.S cedulí NENÁVIDÍM RUSKO jít po centru Simferopolu v době těch největších proruských demonstrací?

Tak, já už jsem si vybral. Bude to samozřejmě Plzeňské pivo.

loading...