Terorista, vrah a řezník lidí Thaçi na pozadí Krymu

Naše masmédia už musí být se svou propagandou opravdu v koncích, když vzala zavděk i hlasem takové „autority“, jakou je zločinec, který stojí za vraždami na národnostním i mocenském principu, za obchodováním s lidskými orgány i drogami. Včera skoro všechna mainstreamová média citovala Hashima Thaçiho, že „nelze za žádných okolností srovnávat odtržení Krymu od Ukrajiny s odtržením Kosova od Srbska“. Dále tento aspirant na Nobelovu cenu míru pravil: „My (kosovští Albánci) jsme nezměnili žádné hranice, my jsme své hranice už měli.“

Hashim Thaçi - Terorista, vrah, válečný zločinec v žoldu USA

Hashim Thaçi – Terorista, vrah, válečný zločinec v žoldu USA

Zapomněl však dodat, že Krymská autonomní republika měla v rámci Ukrajiny také stanoveny své administrativní hranice a že naopak u této jihosrbské autonomní oblasti byla po vlně národnostních nepokojů vyprovokovaných Albánskou částí obyvatelstva v roce 1989 jeho poměrně široká autonomie omezena a posléze v zájmu územní celistvosti Jugoslávie i zrušena.Ale v něčem má Thaçi pravdu. Referendum opravdu nelze za žádných okolností srovnávat s bombami. Putin nebombardoval Kyjev, jako byl bombardován Bělehrad a další města Jugoslávie cizími mocnostmi. Po odtržení Krymu opravdu nedochází k týrání Ukrajinců, jako se dělo a stále děje v Kosovu. Ukrajince na Krymu nemusí chránit žádné mezinárodní kontingenty. A nedovedu si představit, že by Putin organizoval prodej tělních orgánů Ukrajinců.

Je mi z těch prodejných novinářů špatně, o našich devótních politicích nemluvě. Také bych měl chuť vzít pár kamarádů a jít si to vyřídit ručně třeba s ředitelemm České televize a jeho pohůnky, jak to udělali „demokraticky“ na Ukrajině ti, jejichž legitimitu neustále náš stát i média obhajují. Kdo jste neviděli, můžete se podívat třeba zde.

Ředitel ukrajinské televize, jenž si dovolil odvysílat záběry, kterak Putin podepisuje návrh smlouvy o odtržení Krymu od Ukrajiny a připojení k Rusku, je celkem mladý. Naši přátelé Ukrajinci jsou opravdu povahy útlocitné. Ředitele jen vyfackovali. Být to v režii Thaçiho, mohl by se na nové ledviny těšit třeba Schwarzenberg a na nová játra třeba Kalousek.

Zdroj: EUportal.cz