Rozlézají se tady jako hnusní červi. Je to každodenní válka z havloidy

Havloidi se patrně po letošní mírné zimě přemnožili, není den, co by neplkali nějaké svá moudra, která spíše připomínají mentální zvratky, do veřejného prostoru. Různí devianti mají mnoho prostoru v uloupené České televizi, kterou havloidní pacienti nízkých duševních stavů uchvátili spacákovým převratem, proto ač jich je sice dost a jsou velmi přemnožení, tak díky mediálnímu prostoru jejich dosah narůstá přímo gigantických a hrůzných rozměrů.

Havel se svým Stanem

Havel se svým Stanem

Dementní sekta s maskotem Karlem Degenerovaným nekrofilně souloží s mrtvolkou Václava Havla za povzbuzování satanistického kněze Halíka. To vše je následováno různými figurkami hrůzného typu, jako Štětinové, Kocábové, Liškové, Hollanové, Marvanové, Šabatové, Svěrákové, Bursíkové a jiné bezduché nádoby mixu nacisticko-fašistického. To je děs a hrůza, ovšem Ti nejhorší havloidi jsou jejich bezhlaví podporovatelé, kteří věří jejich lžím a šíří ve spolčenosti absolutní nenávist.

Viditelné havloidy má každý příčetný člověk stále na očích a vidí, jak dokážou škodit, ovšem nemělo by se zapomínat na ty všední, šedé, tupé a hloupé myši, které jsou denně mezi námi. Právě tito jsou živná krev pro ty idioty výše uvedené. Podpora havloidních stran sice klesá, ovšem Satan nikdy nespí a havloida má stále připraveného k zásadnímu útoku na civilizaci.

Proto ukažme jim, jak vysoce jimi pohrdáme, že jsou jen devianti své omezenosti a s perverzností jim vlastní ojíždějí mrtvolku homosexuálního alkoholika, po kterém si pojmenovali i letiště v Praze.