Staňte se i Vy pravicovým hybatelem ve svém okolí

Občanská konzervativní strana bude moderní demokratickou stranou s desítkami tisíc členů. Jako současný předseda, na rozdíl od ostatních českých stran, se nebojím přirozené personální obměny na vrcholových pozicích. Bez velké a rostoucí politické základny nelze nejen vyhrát volby, ale aktivně se podílet na řízení a vedení státu. OK strana chce být pro politicky aktivní a pravicově smýšlející občany jakousi politickou servisní organizací, která bude podporovat i nečleny OKS, kteří mají jasné pravicové smýšlení. Jakákoliv občanská skupinka, která chce pravicově vládnout ve svém městě nebo obci, získá od OK strany plnou manažerskou a P.R. podporu. Jde nám o vytvoření silného pravicového bloku, který zastaví levičáckou a populistickou tsunami.

Jiří Janeček - OKS

Jiří Janeček – OKS

Chci si sestavit kandidátku do voleb 2014: www.okstrana.cz.

Posílejte nám návrhy a náměty , které povedou k pravicové vládě v České republice. Budeme se jimi seriózně zabývat.

OK strana si klade za cíl vytvořit malý efektivní stát s jasnými férovými podmínkami pro poctivé a pracovité lidi. Konzervativní člověk je zodpovědný vůči své rodině, svému okolí, své práci a státu. Chce platit přiměřené a nezatěžující daně, za které požaduje odpovídající vzdělání pro své děti, odpovídající zdravotní péči, bezpečnost, funkční a spravedlivé soudnictví a jasnou adresnou sociální politiku pro ty, kteří to opravdu potřebují. Stát nesmí zatěžovat a omezovat byrokracií pracující občany ČR a dlouhodobě podporovat práceschopné obyvatelstvo sociálními dávkami. Naši stranu určitě nebudou volit lidé, co zneužívají sociální, zdravotní i ekonomický systém České republiky. Naším prioritním cílem je oslovovat lidi – voliče, kterým není lhostejný stav naší rodné země. Oslovujeme lidi, kteří se ptají, co mohou pro naši zemi udělat a ne ty, kteří co se ptají, co naše zem udělá pro ně!!!

OK strana chce apelovat na tzv. mlčící a slušnou a aktivní většinu, která ztratila motivaci chodit k volbám díky k neutěšenému morálnímu stavu naší společnosti.

Přijďte nás proto podpořit, náš program pomůže i Vám.

Autor je předseda Občanské konzervativní strany