Barcelonský proces: Brusel chce „dovézt“ do Evropy 50 milionů muslimů! Podpora džihádistů…

Ladislav Zemánek přináší znepokojivé informace o nové propagandistické kampani české eurovlády a ukazuje ji v širších souvislostech, které nejsou o nic lepší. V České republice se rozjíždí nový projekt s názvem Muslimové očima českých školáků. Ten má dětem a dospívající generaci „vysvětlit“, že oni sami nedokážou kriticky vyhodnocovat informace o islámu, jež se k nim dostávají, a proto tolik z nich propadá předsudkům a stereotypům, ba „latentní islamofobii“. A světe div se, projekt se dočkal záštity českého ministerstva školství a finančního zajištění ze strany americké ambasády v Praze.

Ladislav Zemánek

Ladislav Zemánek

Kdo další tuto bohulibou propagandistickou kampaň podporuje? Peníze do ní vložila i Anna Lindh Foundation. Ta je součástí mnohem širšího projektu EUROMED, který vzešel z Bruselu a má posilovat vazby mezi evropskými zeměmi a neevropskými státy kolem Středozemního moře. Říká se mu také barcelonský proces. Jeho součástí je plán na přijetí více než 50 milionů muslimů do Evropy do roku 2050. Kvótu každému členskému státu určí Brusel. Nejnovější propagandu mezi českými školáky proto pochopitelně podpořila i Evropská komise.

„Islamofobové“ jsou nacisty dneška

Jedním ze zakladatelů projektu je Šádí Shannáh, člen Strany zelených a ředitel Česko-arabského centra pro kulturní dialog INSAAN (jehož název příznačně odkazuje k anglickému slovu insane – šílený), který například v květnu loňského roku pořádal v prostorách ministerstva zahraničí konferenci o islamofobii. Ta se konala za peníze českých daňových poplatníků a pod záštitou kuvajtské ambasády, nadace Anny Lindh i Česko-arabského centra pro kulturní dialog. Za přítomnosti řady našich diplomatů a zástupců univerzitního prostředí řečníci přirovnávali dnešní „islamofobii“ (jak se nazývá jakýkoli více či méně kritický názor na islamizaci Evropy) k antisemitismu minulého století a takřečené islamofoby k nacistům.

Vřelou podporu kampani vyjádřil také výzkumný pracovník Akademie věd ČR Bronislav Ostřanský. Není divu: oblíbeným koníčkem, kterému se pan Ostřanský dlouhodobě věnuje, je nejen propagace islámu, ale i rozesílání udavačských dopisů, pokud jeho kolegové dělají něco, co mu není právě po chuti. Rektorovi Jihočeské univerzity žaloval na docenta z Přírodovědecké fakulty, který se ve svém volném čase zabývá hrozbami islamizace a snaží se na ně upozorňovat. Nebezpečnost zmíněného docenta dokazuje i tím, že je aktivní na Facebooku, kde se prý těší značné popularitě.

Podobné praktiky jsou v akademickém prostředí – zdá se – čím dál častější. Před nedávnem se podobným dopisem naše „superstar“, „katolický“ kněz Tomáš Halík zasloužil o propuštění politologa a experta na mezinárodní vztahy Daniela Solise z Vysoké školy mezinárodních a veřejných vztahů v Praze. Udavačský dopis stojí i za rozhodnutím děkana Filozofické fakulty Masarykovy univerzity, jenž po značně pofidérní stížnosti zakázal konání přednášek, které pravidelně pořádali tamní studenti z vlasteneckého sdružení Červenobílí.

Výzvy k džihádu

Pro projekt „Muslimové očima českých školáků“ pracuje i česká konvertitka Kateřina Gamal Richterová, která byla na roční stáži v Kuvajtu a nyní pro změnu dálkově studuje islámskou teologii v Kataru, tedy v zemích, které jsou spolu se strategickým spojencem USA Saúdskou Arábií štědrými sponzory mezinárodního terorismu. Richterová spolupracuje s předsedou Ústředí muslimských obcí v České republice, který je znám svým nenávistným postojem ke všemu nemuslimskému. Z jeho popudu byla například vyslána do jednoho z pořadů České televize.

Korunu celému projektu nasazuje podpora skupiny Cesta k víře pro Česko. Ta si klade za cíl šířit u nás islám a zákon šaría a opakovaně vyzývá k účasti na džihádu v Sýrii. Na svých facebookových stránkách nabízí vyřízení formalit pro případné zájemce a prohlašuje, že boj v Sýrii po boku zfanatizovaných teroristů ze všech koutů světa je tím nejsilnějším možným skutkem.

Že je ve své náborové činnosti skupina úspěšná, by mohl dokládat i fakt, že v syrském konfliktu už zahynulo nejméně 22 českých občanů, kteří bojovali proti legitimní vládě Bašára Asada. Počet zabitých islamisty naverbovaných žoldáků ze zahraničí dosahuje 11 tisíc. Otázka je, kolik živých zůstává. A jaké riziko budou představovat ti, kteří se ze Sýrie vrátí „domů“ do Evropy. Riziko, které už nyní představují organizace, jež těmto teroristům pomáhají a jejichž věc propagují. Je alarmující, že Brusel i americká vláda financují aktivity, které u těchto islamistů nalézají silnou podporu.

„Osvětová“ práce americké ambasády v Praze

Muslimská otázka u nás zatím nehraje tak velkou roli jako v sousedním Německu, Británii, ve Francii či skandinávských zemích. Brzy se to ale může změnit. Vždyť zmíněný „barcelonský proces“ počítá s tím, že Brusel rozpočítá, kolik muslimů každý z členských států vyfasuje. A už dnes má propagace islámu mezi českou mládeží potenciál. Jednak pro pochopitelný a nutný odpor části mladých k současnému dekadentnímu a rozkládajícímu se Západu, jednak pro relativní jednoduchost, přímočarost a radikalitu islámu. To je kombinace, která dokáže přinést ovoce velice rychle.

Pokud je navíc prosazována americkou vládou, pak to platí dvojnásob. Přesně před rokem Washington spustil kampaň, jejímž cílem je školení homosexuálních aktivistů a prosazování homosexualistické agendy na celém světě. Boj za „práva“ nejrůznějších menšin se stal prioritou americké zahraniční politiky. Poslušně se k těmto sebevražedným plánům přidává i Brusel.

Čeští občané i politici by proto těmto nepřátelským snahám měli čelit a bedlivě sledovat aktivity, které na našem území podniká americká ambasáda a na ní navázané „nevládní organizace“. A americkým občanům bych zase doporučoval, aby se začali trochu zajímat o to, na jaké „projekty“ míří každoročně miliony dolarů z jejich daní.

Zdroj: Protiproud.cz