Teror menšin nekončí. Kdy bude svolána demonstrace za práva většiny?

Tuhle otázku si pokládám čím dál častěji. Skutečnost, že podobu demokracie si určují menšiny (Romové, muslimové, feministky, ochránci všeho možného i nemožného), podporovaní různými neziskovkami a politiky (Bublan, Šanáh, Liška aj.) a navíc se spoustou užitečných idiotů (studenti různých těch kulturních antropologií a mezinárodních komunikací) mě upřímně děsí. Člověk by řekl, že má ještě přece jenom nějaký respekt, ale evidentně nemá. Je automaticky označen za rasistu, neonacistu, xenofoba atd. Nedostatek prostoru v médiích.

Muslimky
To se krásně ukázalo před týdem při policejním zásahu v mešitě. Muslimové, místo aby se omluvili a byli rádi za to, že mezi nimi je o extrémistu méně, tak hrajou na ublíženeckou notu, dělají humbuk a prosí celý svět o pomoc. A pak si jen tak přijdou na Letnou a hrají si na pokojné soužití a vystavují před objektivy malou holčičku s českou vlaječkou. No, metoda cukru a biče má svoji účinnost, jeden pán za druhé světové nám to předvedl. Tenkrát k nám z Anglie přiletěli opravdoví vlastenci, aby celému světu ukázali, co s takovým člověkem.Jenže teď je to na Západě v tomto ohledu ještě horší. Veškerá tíha odpovědnosti za vývoj země tak spočívá na nás, tzn. že na nás je, abychom ukázali otevřeně najevo naší vůli, místo v hospodách a na internetu konečně veřejně.Vrcholem všeho pro mě je, že jsem si dneska pustil na youtube krátký hudební klip. A na malém okénku, kde obvykle vyskočí nějaká reklama na půjčku apod. vyskočilo: HOW TO CONVERT TO ISLAM.Takže už se počítá s tím, že se staneme součástí toho zvěrstva a že všichni aktivně spácháme sebevraždu. Já ji radši spáchám tím, že budu proti barbarům bránit zbytky staré civilizace, protože na tu změnu bych si stejně nezvykl…

Ale pokud je nás skutečně většina, tak jak to vyplývá z diskuzí tady na internetu, měli bysme se konečně sejít — za práva většiny.

Zdroj: Blog autora