Máme po pár měsících existence za sebou první volby. Děkujeme našim voličům

Volby do Evropského parlamentu jsou prvními volbami, kterými Občanská konzervativní strana od svého založení v únoru 2014 prošla. Tyto volby vnímá strana jako dobrý start pro říjnové komunální volby a váží si všech hlasů, které získala. Děkujeme občanům České republiky, kteří nás volili. Dokázali jsme od založení strany oslovit 3500 voličů, máme příznivce po celé České republice a máme na co navázat. Naše síla je v programu a myšlenkách, které musíme sdělit budoucím voličům, a to se nám časem povede. Není čas na lelkování, čeká nás práce. Tímto zahajuji kampaň do komunálních voleb 2014.

Jiří Janeček - OKS

Jiří Janeček – OKS

OK strana si klade za cíl vytvořit malý efektivní stát s jasnými férovými podmínkami pro poctivé a pracovité lidi. Konzervativní člověk je zodpovědný vůči své rodině, svému okolí, své práci a státu. Chce platit malé daně, za které požaduje vzdělání pro své děti, zdravotní péči, bezpečnost, funkční soudnictví a jasnou adresnou sociální politiku pro ty, kteří to opravdu potřebují.

Stát nesmí otravovat a omezovat byrokracií pracující občany ČR a dlouhodobě podporovat práceschopné obyvatelstvo sociálními dávkami. Naši stranu určitě nebudou volit zloději, podvodníci, líní lidé a osoby, co zneužívají sociální systém.

OK strana chce apelovat na tzv. mlčící a slušnou většinu, která ztratila motivaci chodit k volbám.

Autor je předsedou OK Strany