Média nás ignorovala, ale stejně si nás voliči našli. Díky

OKstrana se zúčastnila svých prvních voleb. Eurovolby nepovažuji za klasické volby, což nakonec dokladuje nízká volební účast. Výsledek, kterého jsme dosáhli je dán především tím, jak jsme se sami osobně podíleli na naší volební kampani. Vím,proč to píšu, protože pro média a nejrůznější odborníky jsme prostě neexistovali, prostor který nám byl vymezen, byl dán pouze zákonnou povinností prezentovat volební strany a hnutí.

JUDr. Richard Novák

JUDr. Richard Novák

Naším cílem bylo , aby po několika měsících od našeho vzniku, tedy v době,kdy pracujeme nad tím, aby strana nadále vznikala tzv. zespodu, v okresech a krajích, jsme se zviditelnili. A navíc abychom se prezentovali jako strana s jasným pravicovým programem , která prostě ví co chce dokázat. A navíc postupovat dnes nezvyklým způsobem – tedy slušně a srozumitelně. Témata máme a budeme na nich pracovat. U nás na Moravě se již po volbách ptají lidi na naší stranu, zájem je !

Chtěl bych vyzvednout podíl a současně poděkovat Jirkovi Janečkovi , který měl doslova odvahu založit klasickou politickou stranu a který s okruhem spolučlenů dal do kampaně hodně- energie, času a atd. A hlavně teď po volbách náš předseda může konstatovat a my s ním, že naše strana a její politika je tady a krůček po krůčku se dostává do povědomí lidí i přes deklarovanou cenzuru médií a poltických odpůrců.

Politika je fakt běh na dlouhou trať a my musíme vytrvat a být nadále otevřenou stranou slušných a čestných lidí. A jak jsem dosud naše členy poznal, tak jsou to lidé otevření, většinou mladí a schopní mít vlastní názor. Náš předseda postavil OKstranu na poltickou scénu a já mu za to děkuji, protože náš program je fakt nejlepší ! Jdeme dál a díky všem členům a příznivcům za podporu do dalších bojů !

Autor je místopředsedou Občanské konzervativní strany