Vůbec žádné překvapení: Muslim vraždil židy v Bruselu

Evropské bezpečnostní síly zatkly muslima, který je podezřelý z útoku na židovské centrum v Bruselu. Podle policie je již skoro úplně jisté, že tento evropský muslim útok spáchal. Před tím, než šel zabíjet židy, bojoval také v Sýrii na straně povstalců proti vládě prezidenta Asada. Opět se potvrdily nejhorší obavy z chování islámské menšiny v Evropě. Někdo sice může argumentovat tím, že je sice zadržený s největší pravděpodobností oním útočníkem z Bruselu, ale ještě se čeká na stoprocentní potvrzení expertíz. Jenže i kdyby se to nakonec nepotvrdilo, na co měl potom tento zbožný muslim u sebe samopal Kalašnikov a další zbraně?

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Odborníci na islámský extremismus dlouhodobě varují před rizikem ze strany muslimů, co odešli z Evropy bojovat za islám do různých regionů světa a vracejí se pak zpět s poselstvím džihádu. Jen například v Sýrii již bojují tisíce muslimů z Anglie, Francie, Německa, České republiky, Polska a dalších zemí.

Nábor pro islámské ozbrojené bojůvky a džihádistická propaganda jedou v muslimské komunitě na plné obrátky, včetně českých mešit. To, jak již před několika roky v brněnské mešitě opakovaně štvali proti židům a o tom, že přijde den, kdy budou muslimové vraždit židy na potkání píši i ve své knize Islám a islamismus v České republice.

Židé jsou už historicky první skupinou obyvatel, která postupně čelí tlaku vzrůstající muslimské komunity. Byli to židé, které zakladatel islámu Mohamed nejprve částečně vyvraždil a částečně zotročil či odsunul. Až teprve po nich přišli na řadu křesťané, pohané a ateisté.

Proto vzrůstající agresivita a populace evropských muslimů představuje hrozbu pro židy v první řadě, a jak řekl slavný židovský filozof „Národ Izmaelitů (tj. muslimové) jenž nás nenávidí, zle nás utiskuje a jen vymýšlí, jak nám škodit, jak nám pohrozil Vznešený: To mohou posoudit i naši nepřátelé. Nikdy proti Izraeli nepovstal národ, jenž by mu byl víc ke škodě. Ještě nás nikdo tak tíživým způsobem neponižoval, neutlačoval a nenáviděl jako oni.“

A nejvtipnější je, že představitelé židovské komunity v České republice vedou mezináboženský dialog s představiteli muslimské obce, kteří schvalují sebevražedné atentáty na izraelské civilisty (například pan Sáňka – píši o tom v knize Islám a islamismus v České republice) nebo by rovnou zakázali výstavbu synagog v zemích pod nadvládou islámu.

Zdroj: Blog autora