Socansko-StBácká vláda nám pomalu a plíživě zavádí zpět socialismus

Dnes se podíváme na pár návrhů, jimiž se nám plíživě vrací pod dohledem vlády socialismus. Neuplyne den, aby se soudruzi z vládní koalice neprojevili dalším socialistickým návrhem. Třeba takový soudruh Křeček pravil rozhodným hlasem, že vláda by podle něj mohla rozhodnout o obsazení volných bytů proti vůli jejich vlastníků. A v těch bytech by prý muselo být regulované nájemné. A stát garantuje zaplacení nájmu. A do těch bytů by nasadil nájemníky z ubytoven, které by stát převzal od soukromníků. Takže nejen že vám narve do vašeho bytu nějaký ksindl, ale ještě předtím ukradne nějaké ubytovny.

Petr Paulczynski

Petr Paulczynski

Prý „Bude daleko lepší, vhodnější a mravnější, když ubytovny nebudou provozovat lidé se ziskem. Podle mého názoru bude lepší do doby, než tu situaci vyřešíme, ne na trvalo, když to bude provozovat stát, aby ti, kteří nemravně ubytovny provozují, z toho neměli neoprávněné zisky,“ zdůvodnil v Duelu Křeček. To už jednomu zůstává rozum stát. Opovažte se mít prázdný byt. Stát vám hned do něj vrazí někoho aniž by se vás ptal. Takové malé znárodnění.

Anebo.  Vláda přichází s nápadem zavedení speciální daně z vlastnictví staršího vozu. Čím starší auto máte, tím víc platíte. Fakticky se jedná o daň z chudoby. Nemáš na nové auto, choď pěšky. Jestli jsi řemeslník, zavři krám.

Anebo. Zákaz kouření v hospodách. To si takhle soukromník ve SVÉ hospodě zakouří. A s ním i jeho hosté. Hoši z vlády si myslí, že si ve své hospodě nemůžu zakouřit. Co má kdo na soukromé půdě někomu co zakazovat? Kdo nechce, ať tam neleze.  Neexistuje žádné právo na nekuřáckou restauraci. Kdyby existovalo, musela by být existence takových restaurací garantována zákonem. A kdyby nebyl dostatek soukromých, musel by nějaké provozovat stát tak, aby přiznané právo řádně naplnil. Jistý Franta Matějka to vyřešil tak, že založil web www.kdesekouri.cz, kde si můžete najít hospodu do které nepolezete. A ne aby se do toho montoval stát.

Anebo. Obchodní řetězce mají příliš vysoké marže, říká ministr Marian Jurečka. Zejména u biopotravin jsou ceny v obchodech nadsazené oproti cenám, za něž je vykupují od producentů. Tím obchodníci deformují trh. Co je mu po tom? Stát tu není  od toho, aby se pletl do cen. To už jsme tu měli. Když je něco drahý tak to nekupuju.   Zapomněl jen dodat, že nejlepší ceny má Babiš.

Jo, a taky  se přidává chudákům státním zaměstnancům i když „jen“ 3,5%, aby věděli, že na ně koalice myslí (a hlavně, že s nimi i v dalších volbách skutečně počítá). Mezitím probíhají na ministerstvech a státních institucích velké čistky, za nichž jsou „ti jejich“ vyměňováni za „ty naše“. Poté se přijme zákon o státní službě, který tak strašně chce EU, hlavně však si tím zajistíme, že „ty naše“ nepůjde z jejich úřadů jen tak vypoklonkovat po každých volbách.

Zkrátka: Babiš ruší a znovu zavádí poplatky, Jurečka určuje co je spravedlivá marže a Sobotka vzkazuje AMI GO HOME. Na to že je teprv červen….Nu, vyčkejme věcí příštích

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno