Česko má smůlu má DienStBiera: Ústavní ochrana rodiny jako výlučného svazku muže a ženy platí v Maďarsku a na Slovensku

Za nepříčetného zděšení a jekotu neomarxistických institucí, politických stran a tzv. neziskového sektoru, došlo na Slovensku k ústavnímu uzákonění manželství jako svazku muže a ženy. Politici napříč politickým spektrem spojili síly a vystoupili na obranu rodiny a všech normálních Slováků. Neomarxistický revolucionářský establishment to přivedlo k naprostému zděšení a děsí se oprávněně. Vždyť Slovensko je po Maďarsku již druhá země v našem regionu, která podobnou formulaci dala do své Ústavy. Uvedené ústavní změny navíc v obou zemích podporovala drtivá většina voličů. Maďaři a Slováci navíc ukázali, že se jim tyhle nemarxistické útoky na rodinu a zdravý rozum začínají zajídat. Ještě větší zděšení zavládlo v EU a v současné americké administrativě.

deviace

deviace

Vždyť podpora homosexualismu byla a je jedním z hlavních pilířů současné „evropské“ a americké politiky. Navíc to může být nebezpečný impuls pro ostatní. Vždyť ve Francii nedávno vyhrála konzervativní a pronárodní Národní fronta, v Anglii UKIP, v Dánsku Lidová strana….

Do ČR zdá se zatím podobná plíživá revoluce nedorazila. Proč tomu tak je? Nejprve si musíme uvědomit, že síly, které by měly tento proud za ochranu rodiny a přirozených sexuálních vztahů – tady církve a náboženské obce – jsou značně pasivní. Především katolická církev a katolíci by měli stát v prvních řadách jako tomu bylo na Slovensku ale třeba i ve Francii. To u nás (zatím) bohužel nevidíme. Dále si musíme uvědomit, že nová neomarxistická třída (někdy pejorativně nazývaná pravda a láska, či havlismus) ovládá naprostou většinu veřejnoprávních a soukromých medií. (Jistě jste o Slovensku v této souvislosti v mediálním meanstreamu neslyšeli, nebo se mýlím?)

Dále lze současný stav přičíst agresivní působení homoneziskovek a dalších neomarxistických sdružení na případné odpůrce homosexualistické revoluce. V neposlední řadě je nutno připomenout, že onen havlismus ovládá většinu tradičních politických stran. Nejenom agresivní levici jako jsou Zelení a TOP 09, ale i tradiční levici jako ČSSD a velká část ANO a „nominální pravici“ jako je ODS a Lidovci. Ve skutečnosti ale již ODS zcela a Lidovci z velké části patří právě k oné agresivní havlistické nové třídě. Výjimku tvoří překvapivě KSČM a hlavně pak Úsvit.

Bohužel liberálové jako P. Mach jsou v této otázce spíše na straně neomarxistické levice. Je to přitom paradox, Jsem si jist, že by český volič podobnou deklaratorní podporu normální rodiny rovněž uvítal. Jen mu chybí strana, která by to nabízela. Ale snad se i u nás brzy dočkáme a zdravý rozum a pravda zvítězí nad hloupostí a nemarxistickým elitářstvím…

Jen je potřeba se nebát říkat veřejně pravdu a třeba i odmítat instituce a firmy, které podobné neomarxistické propagují.

Zdroj: ePortal.cz