Norští neonacisté se chovají vůči Slovanům stejně jako německé nacistické zrůdy

Před pár dny rozvířila vody české veřejné debaty kauza dětí, které norský stát odebral českým rodičům. Česká vláda, a hlavně ministr zahraničí Zaorálek, opět ukázali, že kdyby rodiče dětí byli neonacisté z ukrajinského Pravého sektoru nebo vyznavači islámu, tak by se za ně rvala Zaorálkova parta jako lvi. Ale jelikož jde jen o obyčejné české občany, tak na ně kašle. To, že norské úřady na jedné straně podporují antisemitismus propalestinských skupin či islamisty, a na druhé straně odebírají nenordickým rodičům děti, byť neoprávněně, je už prostě veřejně přejímaný fakt.

Lukáš Lhoťan

Lukáš Lhoťan

Bohužel jsem si nemyslel, že skoro 70 let po porážce nacismu bude v Evropě stát, který se bude vůči Slovanům chovat stejně, jako se chovali nacisté. Také jsem si nemyslel, že přední představitel ČSSD Zaorálek bude vůči takovémuto fašistickému chování apatický, stejně jako byl apatický Emanuel Moravec vůči praktikám německých okupantů.

Vy, co pamatujete dobu německé okupace nebo se o to období zajímáte, víte, že plánem Němců bylo část Slovanů poněmčit, část zotročit a zbytek vyhladit. Norové zatím pouze uskutečňují tu část ponorštění. Ale zaslechl jsem, že podobné praktiky se objevují i u německých úřadů vůči polským rodičům. Možná přijde i Brusel s plánem na vyhlazení, například formou skryté redukce naší porodnosti?

Existuje nějaká odpověď na nelidské chování norských úřadů a zradu některých českých politiků? Ano existuje. V níže uvedeném videu je ukázka případu polských rodičů, kteří již jsou poučeni zkušenostmi se zrádci v řadách polských politiků nehájících práva polských občanů.

Rodiče nelenili, kontaktovali bývalého příslušníka polské elitní jednotky a ten zorganizoval záchrannou misi. Během této mise se jim podařilo zachránit dítě unesené norskými úřady a odvést ho zpět do Polska. Byť norští neonacisté usilovali soudně o návrat dítěte do Norska, měly polské soudy víc rozumu než politici a Norům neustoupili.

Rodičům chlapců tedy doporučuji, aby nečekali na to, až kolaborant s Bruselem a islamisty a zrádce zájmu českých občanů, místopředseda ČSSD Zaorálek zase přijde s nějakým doporučením, a místo toho kontaktovali naše bývalé příslušníky elitních jednotek, kteří mají na rozdíl od špiček ČSSD a některých politiků dost soucitu a vlastenectví.

A co bych vzkázal panu Zaorálkovi a jeho norským neonacistickým přátelům? Vezměte si ty své islamistické přátele a neonacistické experimenty a utíkejte, co vám nohy stačí. Češi se probouzejí a nemají zájem dále tolerovat kolaboranty a neonacistické experimenty v hávu EU a sociálního inženýrství.

Pevně věřím, že se najde v této zemi dost vlastenců a lidi se soucitem, kteří dětem a jejich rodičům pomohou a ukáží norským neonacistům a bandě kolaborantů kolem pana Zaorálka, že my Češi se nevzdáváme. Jak na jejich předchůdce v uniformách SS a GESTAPA řvali českoslovenští parašutisté v kryptě pravoslavného kostela v Praze.

„Nordického, germánského člověka přesvědčíte nebo zlomíte. Čecha, slovanského člověka, lze jen těžko přesvědčit, vždy se ohne, nikdy ho nezlomíte. A když ho přestanete ohýbat a pustíte jej, tu se zase vzpřímí, zase tu stojí a znovu je vám protivníkem. Z toho plyne závěr, že ho musíte pořád přitlačovat, aby musel být stále ohnut, aby poslouchal a tahal.“ Reinhard Heydrich 1904–1942

Zdroj: Blog autora