Zrůdný Obama zavírá své odpůrce do blázince jako duševně choré. Ti se nemohou nijak bránit

Americká vláda aktivně vyhledává ty, kdo kritizují vládu, konkrétně Baracka Obamu, a zatýká je bez obvinění. Jsou předáváni institucím duševního zdraví, kde se jim dostane „výcviku“ v tom, jak správně nahlížet na svět. Připomíná vám to tu knížečku, kterou napsal George Orwell? A zhoršuje se to. Většinou obětí tohoto únosového spiknutí vlády jsou veteráni. Takto začíná článek o stavu Lidských práv a Svobody v USA, který publikovaly svobodnenoviny.eu. Dokonce si tamní policejní stát s „odborníky“ na takové, kteří Obamu kritizují federální vládu a Husseina Obamu, vymyslel diagnózu.

Černý diktátor z Bílého domu

Černý diktátor z Bílého domu

Svobodnenoviny.eu přinášejí kompletní zprávu Ruthefordova institutu:

Během těch čtyř let od počátku Operace ostražitý orel vláda trvale posilovala svou kampaň za „umlčení“ disidentů, zvláště těch s vojenským pozadím. Uplatňování těchto taktik v kombinaci s duálním ohlašováním levicových a pravicových „extremistů“ ministerstvu domácí bezpečnosti, což je široká definice extremistů, jako jednotlivců a skupin, „kteří jsou převážně protivládní, odmítají federální úřady ve prospěch státních a místních úřadů, nebo odmítají správní úřady úplně,“ se začalo pro každého, na koho se nahlíží jako na odpůrce vlády, vyvíjet špatně.

Jednou ze zvláště znepokojivých nálepek mentálního zdraví používanou proti veteránům a dalším, kteří zpochybňují status quo, je „odmítavě vzdorovitá porucha“ (ODD). Jak vysvětluje žurnalista Anthony Martin, diagnóza ODD „znamená, že taková osoba projevuje ‚symptomy‘, jako je zpochybňování autority, odmítání postupovat podle směrnic, tvrdohlavost, neochota jít s davem a praktikování neposlušnosti či ignorance k příkazům. Osobě se může dostat této nálepky, když ji považují za volnomyšlenkáře, nonkonformistu či individualistu, který je podezíravý k velké, centralizované vládě… Svého času byl protokol této poruchy přijat mezi zdravotními profesionály jako diagnóza rezervovaná pro odmítavou vzdorovitost u dětí a dospívajících, kteří projevují nekontrolovatelnou vzdorovitost ke svým rodičům a učitelům.“

Případ 26 letého vyznamenaného mariňáka Brandona Rauba – který se stal cílem tohoto kvůli svým příspěvkům na Facebook, vyšetřovaného vládními agenty kvůli svým názorům na vládní korupci, zatčeného bez jakéhokoliv zatykače, označeného za duševně nemocného za to, co bylo popisováno jako „konspirační“ názory na vládu, zadržovaného proti své vůli na psychiatrickém oddělení kvůli tomu, že stál za svými názory, a izolovaného od své rodiny, přátel a advokátů – je přímým příkladem vládní války proti veteránům.

Raubův případ nadzdvihává sukýnku nad špinavou žumpou vládního systému, který útočí na Američany – zvláště vojenské veterány – za vyjadřování své nespokojenosti nad rychlým přechodem Ameriky k policejnímu státu.

Zde je nový příběh od RT o Brandonu Raubovi. Korporátní média ve Spojených státech zjevně tento příběh nevypráví:

John Whitehead z Rutherfordova institutu, aby zdůraznil, jak významný tento příběh je, tak se stal vedoucím advokátem nevinných obětí, na které útočí Obamova ideo-policie. Whitehead je dost známý svou obranou Listiny práv během posledních desetiletí.

A je to opravdu významné.

Obama chce, aby všichni přemýšleli jako zombie s mrtvým mozkem, zatímco on bude Ameriku přetvářet na Orwellovo 1984.

Zdroj: svobodnenoviny.eu