Jak si alkoholik a prý StBák u Moravce vyhonili ega. Hezky za naše v jejich ČT

Nevěda co s časem v čase nedělního oběda, masochisticky zvrhle jsem si pustil OVM. To je ten pořad, kde namistrovaný moderátor který dbá aby mu kapesníček ladil se rtěnkou, sugestivně tvrdí, že o tomhle se bude příští týden mluvit. A ono prd.Ale v neděli se to povedlo. Na obrazovce se spolu ocitli piják, agent a jeden z protěžované menšiny. Nad tou sestavou jsem se tak odvázal, že jsem nerozlišil, zda se jedná o poslední orgasmus či první infarkt. A pořad mi potvrdil názor Václava Klause na tuto veřejnoprávní taškařici, že vysílání takových pořadů je zrůdnost, která nemá nikde obdoby. Vytratil se význam, ztratila se kontinuita, zmizela skutečná veřejná služba.

Foto: Česká televize

Foto: Česká televize

Politici, placení z našich kapes, si na Kavčí Hory chodí akorát honit ega a veřejnoprávní televize jim k tomu za naše peníze vyrábí líbivé kulisy. Pánové předvedli koncert vzájemného napadání uboze moderovaný králem televizních paňáců. Divák se nedozvěděl téměř vůbec nic, maximálně si prohloubil pocit znechucení a blbé nálady.

Babiš na Kalouskovo konto prohlašoval, že nevybíral daně a Kalousek kontroval, že Babiš jen žije z toho, co prosadila vláda předchozí a navíc se chová jako tygr v masně. Babiš se navíc hádal o to, že Kalousek dostává od Moravce víc času a když dostal slovo, mlel furt dokola své oposlouchané mantry. Zapomněl jen na levnější papír a notebooky. Novinkou bylo, že vláda bude víc investovat například do mateřských školek. To už jsem málem upadl pod stůl.

Potom jsme několikrát slyšeli o karuselových obchodech, centrálním registru účtů, elektronickém výkazu DPH. Došlo i na obměnu dozorčích rad, kterou Babiš provedl bez konzultace s koalicí, což se rovná nepřátelskému převzetí a Kalousek Babiše nazval tygrem v masně, který si prostě urve tolik, kolik mu pánové Sobotka a Bělobrádek dovolili.

Nejlepší popis nedělního pořadu napsal kamarád na FB: Když jsem není som Bureše u Moravce poslouchal, jak chce své cíle v roce 2017 splniťťť, chvíli méně a chvíli více všecko zdaniťťť, jak Kalousek sám jediný stihl všechno zkaziťťť, jak se musíme od Slováků učiťťť a od Chorvatů SW a zkušenosti převziťťť, tak jsem se z toho mohl pobliťťť!!!

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno