Humle to se Vám kouří fajfka, když Vám na tabák dávají jiní…

Stanislave Humle! Vytvořil jste někdy něco? Pracoval jste někdy fyzicky? Tento stát vám zdaní cokoliv, pokud se pokusíte podnikat, dokonce dřív, než vůbec začnete podnikat. Pokusil jste o něco někdy v životě? Pokusil jste se něco někdy vytvořit? Nebo jste zvyklej, že vás komouš platil z daní jako dopravního policistu, a po roce 1989 jste byl opět placen z daní těch, co něco vytvářeli? Cítíte se být dopravním expertem? Opravdu?

Huml SNBák

Huml SNBák

Já vás vidím jako člověka, kterého si media vybrala. Cvičenej delfín by to nedělal hůř než vy. Ale byl jste vybrán a media z vás udělala hvězdu. A díky tomu jste byl zvolen. Myslíte si, že poslanec něco vytváří? Kromě problémů, které daňový poplatník musí řešit a vy mu jen komplikujete život? To se vám ta fajfka kouří, když vám na tabák dávají!!!

Vy nemáte jakékoliv právo kritizovat lidi, kteří něco umějí či něco dokázali. Váš názor na Petru Kvitovou je názor defektní! Nebudu se vyjadřovat sprostě, ale před vámi si kdykoliv uplivnu. Jste pro mě definitivně eklhaftní osoba.