Huml byl ve Večerníčku Mach a Šebestová neandrtálec…

Muž s jménem neandrtálce z Macha a Šebestový, politický turista, předpřevratový esenbák si otřel hubu o Petru Kvitovou. Převzal FB post jiného exota a přidal k tomu hluboké moudro o tom, že by se jí mělo sebrat občanství. K honu se přidala i babišpressidnes s titulkem Už nejezdí škodovkou, bydliště má v Monaku. Článek pak hned v první větě vysvětluje: „Trvalé bydliště má od loňského roku kvůli nižším daním v Monaku.“ A prý si má přidat ke jménu na turnajích monackou vlaječku. A následuje nařčení z daňového podvodu. Klasická hra na nejnižší pudy- českou závist. Levičáky holt deprimuje, že jim někdo nechce nasypat do jejich bezedné kasy. Nejlépe to vystihuje věta ze zdi soudruha Humla. 

Huml a Huml (neandrtálec a SNBák. A nebo naopak?)

Huml a Huml (neandrtálec a SNBák. A nebo naopak?)

„Lépe bych své pocity vyjádřit nesvedl. Ano trénovala ve sportovištích postavených z daní chudších obyvatel, aby jako bohatší se mohla daním vyhnout.  Petro jsi skvělá tenistka, ale jako člověk jsi špína! Obdobné jednání třeba Německá spolková republika pečlivě vyhledává a trestá nepodmíněným trestem a propadnutím majetku.“ Názor na tuto sprosťárnu ponechám na laskavém čtenáři. Jenom malou poznámku přičiním.

Kreténi co se navážejí do Kvitové neví, že výhry z turnajů se daní v zemi, kde se turnaj hraje. A co se daní týče, i obyčejný poplatník nechce platit daně. Češi si s tím, že oberou stát o daně, hlavu příliš nelámou. K nejčastějším prohřeškům patří nákup zboží a služeb bez účtenky či faktury. Zákazník ušetří a řemeslník si sníží základ pro výpočet daně. Na všem prodělá pouze stát. Ale zpět ke Kvitové. Kreténi ani neví, že 25% ostatních příjmů odvádí Petra České sportovní, která je dává do mládežnického tenisu.

A jeden citát: K náhlým vlasteneckým záchvatům stvoření jménem Huml toto. Jako normalizační komunistický policajt musel schvalovat okupaci vlastní země. Myslím, že přesný je citát z knihy Paula Johnsona: „Posledním útočištěm ničemy je vlastenectví!“ Břetislav Rychlík.

Zdroj: paulczynski.cz | Kráceno